Aliens: Colonial Marines Poradnik

Aliens: Colonial Marines Poradnik

Zobacz podstawowe informacje dotyczące gry Aliens: Colonial Marines, najnowszej strzelanki nawiązującej do filmów i gier o Obcym. Zobacz nasz poradnik do Aliens: Colonial Marines i innych gier.

Doświadczenie – w czasie kolejnych misji w Aliens: Colonial Marines będziemy otrzymywać punkty doświadczenia za przeróżne wykonywane przez nas akcje (jak na przykład zabijanie Obcych, odkrywanie sekretów itd). Zdobyte doświadczenie wypełnia pasek widoczny w prawym górnym rogu ekranu. Po dojściu do końca paska zdobywamy poziom, pasek się zeruje, a my zbieramy na kolejny poziom. Kolejne poziomy dają nam dostęp do coraz lepszych modyfikacji i broni. Będziemy mogli także ulepszać posiadane już uzbrojenie. Aby uzyskać dostęp do przerabiania broni musimy z menu opcji przejść do menu “Ulepszenia Arsenału”. Pamiętaj, że niektóre modyfikacje broni zmieniają wyłącznie jej wygląd i nie mają wpływu na grę.

-> Star Wars: The Old Republic ZA DARMO!

Zdrowie – w Aliens: Colonial Marines, zdrowie naszego żołnierza oznaczone jest trzema paskami. Podobnie jak w wielu innych strzelankach jeśli zadane obrażenia zabiora nam połowę jednego paska to po chwili zregeneruje się on. Jeśli jednak stracimy na raz cały pasek wtedy możemy odnowić go dopiero znajdując apteczkę.

Pancerz – noszony przez naszego Marine pancerz ulega zniszczeniu wraz z otrzymywanie kolejnych ataków. Pancerz możemy odnowić znajdujac nowy.

Latarka – baterie do latarki są właściwie nieskończone, nie musimy więc oszczędzać na świetle. Promień światła z latarki nie jest zbyt duży jednak w bardzo ciemnych miejscach latarka na pewno kilka razu ocali nam skórę.

Detektor ruchu – czyli znany z filmów o obcym gadżet wykrywający cele poruszające się przed nami. Wykrywacz ruchu w Aliens: Colonial Marines ma zasięg około 20 metrów. Wrogowie oznaczeni są jako kółka, przyjaciele jako romby. Kwadraty oznaczają różne interesujace przedmioty jak legendarne bronie, nieśmiertelniki itd. Na wykrywaczy ruchu zaznaczony będzie również aktualny cel misji (z czerwonym podpisem). Ważne jest, że nie możemy na raz strzelać i korzystać z detektora ruchu.

Wyzwania – są to mini zadania poboczne, które możemy wykonywać w trakcie gry. Za ich ukończenie będziemy otrzymywać dodatkowe punkty doświadczenia co pozwoli na szybszy awans. Dostępne obecnie wyzwania znajdziesz w menu. Warto tam zaglądać i starać się je wypełniać, dzięki bonusowemu doświadczeniu będziemy mogli szybciej rozwijać nasz arsenał.

Poradnik do Aliens Colonial Marines

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes