Poradnik do Assassins Creed: Brotherhood

Assassins Creed: Brotherhood Poradnik

Assassins Creed: Brotherhood to już trzecia część serii, efektownych gier przygodowych. Początkowo Brotherhood ukazał się na konsole PS3 i Xbox 360, a po jakimś czasie wyszła również wersja na komputery PC. Poniżej znajdziecie garść przydatnych porad i informacji dotyczących Assassins Creed: Brotherhood. W naszym poradniku znajdziecie także kody do Assassins Creed: Brotherhood.

AC: Brotherhood – poradnik:

- Wieże Borgiów – po misji “New Man in Town” będziesz mógł przejmować terytoria Borgiów. Aby to zrobić będziesz musiał odnajdować wieże Borgiów, niszczyć je i eliminować ich kapitanów. Za każdym razem gdy znajdziesz strzeżony obszar wokół wieży musisz odnaleźć jej kapitana (będzie oznaczony na mapie) i go zabić. Niektórzy kapitanowie będą na Twój widok uciekać, jeśli nie zdążysz ich złapać nie przejmuj się, za jakiś ponownie pojawią się w wieży. Po wyeliminowaniu dowódcy musisz wejść na wieże i ją podpalić (wciskając na jej szczycie wskazany klawisz). Zniszczenie wieży pozwoli Ci na ulepszanie sklepów, które znajdowały się w jej polu oddziaływania. W późniejszej fazie gry od ilości zniszczonych wież będzie zależało też ilu Assassinów będziesz mógł mieć w swoim bractwie.

Jeśli szukasz informacji o najnowszej części serii AC zapraszamy na stronę: Assassins Creed Revelations gdzie znajdziesz solucje, poradnik, osiągnięcia i wiele innych informacji.

- Kradzież kieszonkowa – jeśli szybko potrzebujesz trochę pieniędzy możesz okradać przechodniów na ulicy, wystarczy, że przechodząc koło nich wciśniesz i przytrzymasz odpowiedni klawisz (B na Xbox 360, kółko na PS3). Zdobyte w ten sposób kwoty są zazwyczaj niewielkie chociaż czasem może Ci się poszczęścić i zgarniesz grubszą sumkę. Najlepiej po kradzieży nie przebywać zbyt długo w pobliżu okradzionych.


- Kusza (Crossbow) – to jedna z lepiej sprawdzających się broni w grze. Kusza zabija większość przeciwników jednym strzałem, a dodatkowo jest to broń cicha nie wzbudzająca alarmu. Idealna do wykańczana strażników jeden po drugim, szczególnie dobrze sprawdza się przy eliminowaniu strażników na dachach i kapitanów w Wieżach Borgiów (nie w każdej). Kup kuszę u kowala jak tyko będzie dostępna (pojawi się dopiero w pewnym momencie gry).

- Zabójstwa – w wielu misjach będziemy musieli wyeliminować konkretnych wrogów. Przed zabójstwem zrób rozpoznanie, poszukaj kryjówek lub miejsc, z których możesz po cichu wyeliminować przeciwnika. Świetnie się sprawdzają stogi siana, będą w nim ukryty możesz wciągnąć wroga do środka i wykończyć go po cichu. Tak gdzie możesz korzystaj też z kuszy, jeden strzał z dachu czy innego dogodnego miejsca często pozwoli Ci załatwić sprawę bez otwartej walki.

- Zwoje Romulusa – są one związane z dodatkowymi misjami, które pozwalają nam na zdobycie zbroi i sztyletu Brutusa. Aby zdobyć ten unikalny pancerz i sztylet musimy ukończyć 6 Kryjówek Romulusa, na końcu każdej z nich zdobywając Zwój Romulusa wraz z kluczem. Kryjówki Romulusa oznaczone będą na mapie symbolem głowy wilka. Dostęp do kolejnych kryjówek będziesz otrzymywał wraz rozwojem fabuły i kolejnymi sekwencjami. Zdobycie 6 kluczy pozwoli nam na otwarcie skarbca ze zbroją znajdującego się pod Wieżą Borgiów Prospero da Sierna’s. Jeśli szukasz więcej informacji na temat Zbroi Brutusa sprawdź – solucja przejścia kryjówek Romulusa.

- Pióra – po całym terenie gry Assassins Creed: Brotherhood rozrzucone jest 10 piór. Za zebranie ich wszystkich otrzymasz achievment / trophy “In Memoriam”. Kiedy w czasie swoich wędrówek po Rzymie zobaczysz pióro w trybie “Eagle Eye” zostanie ono oznaczone na Twojej mapie. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, sprawdź – gdzie znaleźć wszystkie pióra w Assassins Creed: Brotherhood.

Assassins Creed: Brotherhood Kody

7 z 8 sekwencji gry Assassins Creed: Brotherhood posiada ukryty cheat. Aby uruchomić kody dla danej sekwencji musimy przejść wszystkie wspomnienia w tej sekwencji ze 100% Synchronizacją. Oczywiście nie musimy ich przechodzić na 100% za pierwszym razem, możemy wracać do poszczególnych wspomnień i próbować po kilka razy. Kiedy już odblokujesz kody możesz je uruchomić poprzez Opcje w Menu.

Kody do Assassins Creed: Brotherhood:

Sekwencja 1 – Ride the Unicorn – wszystkie konie, oprócz Twojego stają się jednorożcami, a miecze zadają obrażenia od elektryczności.

Sekwencja 2 – Buns of Steel – nietykalność.

Sekwencja 3 – Killing Spree – zabójstwa do odblokowania.

Sekwencja 4 – Sisterhood – wszyscy rekruci do Twojego bractwa Assassynów to kobiety.

Sekwencja 5 – Ultimate Guild – wszyscy rekruci do Twojego bractwa automatycznie otrzymują rangę Assassyn.

Sekwencja 6 – Unlimited Assassin Signals – możesz wzywać swoich Assassynów na pomoc jak często chcesz.

Sekwencja 8 – Desmond Everywhere – możesz grać jako Desmond.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes