Poradnik do Brink

Brink Poradnik

Brink to nowa strzelanka online stworzona przez Splash Damage na komputery PC oraz konsole PS3 i Xbox 360. Poniżej znajdziesz poradnik do gry Brink przeznaczony dla początkujących graczy. Dla starych wyjadaczy mogą to być rzeczy banalne jeś

- W czasie gry postacie bez paska zdrowia lub nazwy nad głową to wrogowie, kiedy rozpoczniesz walkę z jednym z nich, nad jego głową pojawi się na czerwono pasek zdrowia i jego klasa.

- Bardziej niż na samym strzelaniu skup się na tym żeby ciągle być w ruchu i dużo się przemieszczać.

- Trzymaj się w miarę blisko swojej drużyny, samemu będzie Ci trudniej przeżyć.

- Tatuaże, blizny itd. są na stałe, kiedy je wybierzesz nie będziesz ich już mógł zmienić.

- Po stworzeniu nowej postaci masz możliwość otrzymania 1000 XP za obejrzenie video tutoriala. Jeśli chcesz XPki ale nie chce Ci się oglądać całego filmu, uruchom go, a później wyjdź z niego, a i tak otrzymasz punkty.

- Nie lekceważ Secondary Objectives, często polegają one na zajmowaniu Command Posts, a to może bardzo Ci pomóc w ukończeniu Primary Objectives.

- Pamiętaj, że zmiana broni jest dużo szybsza niż przeładowanie, jeśli skończą Ci się naboje w trakcie walki często lepiej jest zmienić broń na inną niż przeładowywać. Pamiętaj też o ataku wręcz, którego możesz użyć gdy przeciwnik jest blisko Ciebie


- Możesz zmienić klasę w dowolnym Command Center, drużyna powinna być zbalansowana i składać się z różnych klas, jeśli Twojej drużynie kończy się amunicja zmień klasę na soldier, jeśli ktoś padnie i nie ma kto go wskrzesić zmień klasę na medic. Niektóre cele (Objective) wymagają posiadania w drużynie postaci o określonej klasie.

- W większości shooterów online mamy 2 główne typy klas: żołnierzy z ciężka bronią i żołnierzy wsparcia słabiej uzbrojonych ale posiadających inne dodatkowe umiejętności. W Brink rozwiązano to nieco inaczej. W tej grze każda z klas ma swoją rolę i uzupełnia się z innymi. Żołnierze (Soldiers) dają amunicję, Inżynierowie (Engineers) zwiększają obrażenia zadawane przez członków drużyny itd.

- To jaką bronią możesz sie posługiwać nie zależy od Twojej klasy ale od budowy ciała. “Duże” postacie mogą posługiwać się ciężką bronią ale poruszają się wolniej. Drobniejsze postacie poruszają się dużo szybciej ale mają ograniczony wachlarz dostępnych broni. Jeśli więc chcesz np. grać medykiem uzbrojonym w ciężką broń możesz tak zrobić.

Zobacz też film video prezentujący role różnych klas w Brink:Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes