Poradnik do Crysis 2

Crysis 2 Poradnik

Crysis 2 to strzelanka (First Person Shooter) oferująca stosunkowo duży świat gry i sporą swodobę (gra typu sand box). Akcja gry dzieje się w przyszłości, Ziemia doświadczyła szeregu klimatycznych katastrof, w wyniku których społeczeństwo stanęło na krawędzi chaosu. W tym właśnie niesprzyjającym momencie na Ziemię uderza inwazyjna flota zaawansowanej rasy obcych. Pierwsze uderzenie ich kampanii wymierzone jest w Nowy Jork, jeden ze symboli ludzkiej potęgi. Regularne siły zbrojne nie są w stanie przeciwstawić się technologi wojennej obcych. Gracz wciela się w superżołnierza wyposażonego w technologicznie zaawansowany kombinezon – Nanosuit 2. W ogarniętym walkami i chaosem Nowym Jorku musimy stawić czoła hordom obcych i jak zwykle to bywa uratować świat.

Poniżej znajdziesz kody do Crysis 2 oraz kilka przydatnych porad, które pomogą Ci w rozrywce w tą strzelankę

Nano Catalyst

Nano Catalyst umożliwiają Ci odblokowywanie nowych ulepszeń w Twoim kombinezonie. Zbierasz je z zabitych obcych. Właściwie nie musisz sam zabić obcego aby zebrać Nano Catalyst, możesz zabrać je również ze zwłok zabitych przez kogoś innego musisz się tylko pospieszyć i zrobić to zanim Nano Catalyst znikną. Niwielu ludzi wie, że Nano Catalyst możesz pozyskiwać również z zabitych małych robaków, nie jest to duża ilość, bo tylko 20 ale jak to mówią ziarnko do ziarnka i mamy ulepszenie pancerza.

Crysis 2 ulepszenia kombinezonu

Poniżej znajdziesz opisane wszystkie ulepszenia pancerza w Crysis 2. Mamy 4 kategorie ulepszeń naszego Nanosuit: Visor, Armour, Power i Stealth. W każdej kategorii możemy wybrać jedno ulepszenie.

Nanosuit ulepszenia – Visor

1.Threat Tracker

Opis: podświetla tor wystrzeliwywanych w Ciebie pocisków.
Koszt: 100
Informacje: tor lotu wystrzeliwywanych w Twoim kierunku pocisków będzie podświetlony na zielono. Dzięki temy będziesz mógł np. łatwiej namierzyć wrogów strzelających do Ciebie.

2. Proximity Alarm

Opis: automatyczny alarm sygnalizujący obecność wrogów w najbliższym otoczeniu.
Koszt: 1200
Informacje: całkiem przydatne ulepszenie szczególnie jeśli lubisz skradankowy styl gry. Jest to wczesne ostrzeżenie, które częśto może uratować Cię przed wpadnięciem na wrogów.

3. Cloak Tracker

Opis: zwiększa widoczność zamaskowanych wrogów.
Koszt: 16000
Informacje: To ulepszenie Nanosuita staje się przydatne dopiero w późniejszych etapach gry. Jednak będziesz sobie w stanie poradzić również bez niego.

Nanosuit ulepszenia – Armour

1. Armour Enhance

Opis: zmniejsza szybkość zużywana energi w trybiie armour.
Koszt: 100

2. Nano Recharge

Opis: szybsze odzyskiwanie zdrowia i energii.
Koszt: 8000
Informacje: Całkiem przydatna i efektywna umiejętność, musi jednak pasować do stylu gry aby wykorzystać ją do maksimum.

3. Deflection

Opis: zwiększa ochronę przed pociskami przeciwników poprzez ich odbijanie.
Koszt: 12000
Informacje: Pancerz dosyć szybko wyczerpuje się w tym trybie otrzymujesz jednak dużo mniejsze obrażenia. Całkiem dobrze sprawdzające się ulepszenie.

Nanosuit ulepszenia – Power

1. Mobility Enhance

Opis: zmniejsza zużycie energii przy bieganiu i skakaniu.
Koszt: 600

2. Air Friction

Opis: zapewnia lepszą kontrolę przy spadaniu.
Koszt: 1600
Informacje: pozwala Ci na nieco lepsze kontrolowanie ruchów i kierunku w czasie spadania. W rzeczywistości jest to raczej mało przydatne ulepszenie.

3. Air Stomp

Opis: dośc silny atak który możemy wykonać skacząc na przeciwników z góry.
Koszt: 4000
Informacje: fajne ulepszenie jeśli lubisz atakować wrógów z zaskoczenia z góry. Jednak w wielu obszarach gry nie będziesz miał takiej okazji.

Nanosuit ulepszenia – Stealth

1. Covert Ops

Opis: wycisza odgłos Twoich kroków.
Koszt: 1000
Informacje: dzieki temu ulepszeniu możesz się skradać bez schylania się.

2. Tracker

Opis: podświetla trasę, która przeszli wrogowie.
Koszt: 2000
Informacje: dzięki temu ulepszeniu będziesz na ziemi widział ślady wrogów. Może i fajny bajer ale w trakcie gry ulepszenie raczej mało przydatne.

3. Stealth Enhance

Opis: zmniejsza zużycie energi w trybie Stealth, szybsze wchodzenie i wychodzenie z trybu Stealth.
Koszt: 10000
Informacje: Jedno z lepiej sprawdzających się ulepszeń w grze. Szczególnie polecam jeśli lubisz skradankowy styl gry.

New Game Plus

Po zakończeniu kampani dla jednego gracza odblokowany zostanie nowy tryb – New Game Plus. Możemy w nim po raz kolejny przechodzić grę ale do dyspozycji mamy wszystkie, zdobyte w poprzedniej rozgrywce ulepszenia pancerza.
Ukryta mini gra

Po ukończeniu gry, w czasie gdy lecą napisy końcowe (tak zwane creditsy) naciśnij 5 razy przycisk strzału (X lub lewy trigger dla konsol), a będziesz mógł zagrać w mini gierkę.

Crysis 2 Elevator Dance party

Twórcy gry przygotowali dla nas jedną humorystyczną niespodziankę, tak zwany easter egg. Możecie ją obejrzeć na filmie poniżej:Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes