Dead Space 3 Solucja – Chapter 1: Rude Awakening

Dead Space 3 Solucja

Dead Space 3 Solucja – Chapter 1: Rude Awakening

W pierwszym rozdziale Dead Space 3 ponownie wcielamy w postać Isaaca. Zgodził się on pomóc Carverowi i Nortonowi w poszukiwaniach Ellie (z Dead Space 2). Na początku weź apteczkę leżącą po lewej i użyj jej na sobie. Wyjdź z pokoju i udaj się korytarzem po prawej. Na końcu będzie kolejna apteczka (tym razem mała). Weź ją i wróć tą samą drogą. Idź na dół aż dotrzesz do czerwonych drzwi po lewej, którymi wyjdziesz na parking. Na zewnątrz znajdziesz się pod ostrzałem fanatyków z Kościoła Unitologów. Shcowaj sę za betonowymi słupami i kieruj w stronę pojazdu po prawej. Zanim tam dotrzesz wybuch rzuci Cię na ziemie. Podnieś się i szybko schowaj się za pobliskim filarem. W pobliżu powinieneś też znaleźć amunicję, którą należy zabrać. Mając naboje możesz się bronić, nie masz jej wiele celuj więc w głowy opancerzonych przeciwników. Pamiętaj żeby przy każdej okazji używać kopniaka na pokonanych przeciwnikach dzięki temu będziesz mógł znaleźć dodatkowe apteczki i amunicję.

Po walce idź do korytarza i uważaj na samobójczy atak przeciwnika z ładunkami wybuchowymi, który będzie starał się do Ciebie dobiec i zdetonować. Kolejnym problemem może być snajper na balkonie po drugiej stronie. Możesz przykleić się do ściany i przesywać tak długo aż będziesz miał czystą linię strzału. Wejdź do pierwszek uliczki po lewej, a następnie skręć w prawo i idż tak długo aż dotrzesz do ulicy. Użyj umiejętności spowolnienia “stasis” aby spowolnić pojazdy i przebiec na drugą stronę. Będąc po drugiej stronie musisz użyć generatora prądu aby odbudować energię stasis. Idź w lewo do małej lokacji, a zobaczysz stamtąd migające światełko. Idąc za nim znajdziesz Earth Gov Artifact, którzy oczywiście zabierz.
Wróć na drogę i skieruj się do drabiny po drugiej stronie. Wejdź na górę, znajdź osłonę i wykończ dwóch przeciwników, którzy wejdą za Tobą. Zbierz to co po nich zostało, wejdź na wyższe piętro i przejdź na drugą stronę. W rogu po prawej będzie skrzynia, rozwal ją i zbierz zawartość. Wróć na poprzednią ścieżkę przechodząc znowu przez most. Rozwal kolejnych dwóch przeciwników i idź do drzwi. Za drzwiami znajdziesz krótki korytarz z leżącymi zwłokami. Skieruj się do przejścia po jego drugiej stronie.

Znajdziesz się całkiem sporym korytarzu z dużą ilością trupów. Idź do windy na jego końcu po drodze sprawdzając wszystkie możliwe szafki. Windą dostaniesz się na najwyższy poziom gdzie zmierzysz się z szefem fanatyków. Po krótki przeryniku spadniesz na dół gdzie będziesz musiał walczyć z grupą Necromorphów.

Ulecz się przy pomocy leżącej na ziemi apteczki, dwóch Necromorphów, którzy wedrą się przez okno możesz spowolnić przy pomocy stasis. Udaj się za szklaną ścianę po lewej szybko zbierz wszystko co będzie w środku i wyjdź z pokoju przez drzwi. Przechodząc prze kolejny korytarz trafisz do pomieszczeń biurowych. Po lewej znajdziesz kolejną windę, wcześniej wejdź jednak do szklanej kabiny po lewej pozbieraj amunicję i inne rzeczy i zabij necromorpha przez szklaną ścianę.

Jak już pozbierasz wszystko co się da udaj się do jajowatej przestrzeni na środku. Będziesz musiał tu rozwalić trzech Wasterów (rodzaj Necromoprha). Możesz spowolnić ich stasis, a następnie wykończyć. Kiedy już oczyścisz teren użyj znalezionej wcześniej windy. W czasie jazdy zadzwoni do Ciebie Norton prosząc o spotkanie na Washington Station. Po wyjściu z windy skieruj się w prawo i odwróć się aby znaleźć Unitologist Artifact. Wyjdź ze sklepu i drzwiami po prawej przejdź do Fool Moon Shop. Tzymaj się cały czas lewej strony i wyjdź przez drzwi prowadzące do alejki koło sklepu. Tu będziesz musiał rozwalić kolejną grupę potworów. Po walce znajdź przejście na stacje na końcu marketu po prawej. Po drodze będziesz musiał rozwalić jeszcze kolejnych dwóch czy trzech przeciwników. Na końcu w małym pokoiku znajdziesz windę, z której musisz skorzystać.

Trafisz do miejsca gdzie naprawiane są pociągi. Tu będziesz musiał użyć umiejętności telekinezy aby przesunąć silnik pociagu z lewej na środek pomieszczenia. Następnie poczekaj aż mechanizm w podłodze przestawi cały pociąg o 90 stopni. Teraz musisz przemieścić wagon z prawej na środek. Ustaw wagony tak aby powstał jeden pociąg, do którego wsiądź.

Przez drzwi z tyłu wejdź do pociagu. Po rozmowie z Nortonem przejdź przez następne drzwi gdzie zostaniesz zaatakowany przez żółnierzy. Ukrywając się za osłonami idź do przodu i eliminuj wrogów. Gdy dotrzesz do początku pociagu będziesz mógł dostać się na statek Nortona. Tam zakończy się pierwszy rozdział Dead Space 3.

Zobacz również video solucję Dead Space 3 Chapter 1: Rude Awakening:

Dead Space 3 Solucja

Dead Space 3 Solucja – Prolog – Beginings
Dead Space 3 Solucja – Chapter 1 – Rude Awakening
Dead Space 3 Solucja – Chapter 2 – On your own
Dead Space 3 Solucja – Chapter 3 – The Lost Flotilla
Dead Space 3 Solucja – Chapter 4 – History´s Ember
Dead Space 3 Solucja – Chapter 5 – Expect Delays
Dead Space 3 Solucja – Chapter 6 – Repair to Ride
Dead Space 3 Solucja – Chapter 7 – Mayhem
Dead Space 3 Solucja – Chapter 8 – Off the Grid
Dead Space 3 Solucja – Chapter 9 – Onward
Dead Space 3 Solucja – Chapter 10 – Now We Know
Dead Space 3 Solucja – Chapter 11 – Signal Hunting
Dead Space 3 Solucja – Chapter 12 – Autopsy
Dead Space 3 Solucja – Chapter 13 – Reach for the Skyw
Dead Space 3 Solucja – Chapter 14 – Everything has its Place
Dead Space 3 Solucja – Chapter 15 – A Change of Fortune
Dead Space 3 Solucja – Chapter 16 – What Lies Below
Dead Space 3 Solucja – Chapter 17 – A Strange City
Dead Space 3 Solucja – Chapter 18 – Kill or be Killed
Dead Space 3 Solucja – Chapter 19 – Blood Moon

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes