Dead Space 3 Solucja – Chapter 3: The Lost Flotilla

Dead Space 3 Solucja

Dead Space 3 Solucja – Chapter 3: The Lost Flotilla

Rozdział 3 Dead Space 3 rozgrywa się na pokładzie statku C.M.S. Roanoke, a raczej tego co z niego zostało. Na początku użyj lokalizatora i skieruj się do śluzy z przodu. Po otwarciu włazu wejdź do wraku statku. Idź cały czas przed siebie (oczywiście zbierając po drodze co się da). Po dotarciu do pokoju kontrolnego użyj dźwigni po prawj stronie i poczekaj aż kapsuła ratunkowa znajdzie się w środku. Wyjdź z pomieszczenia kontrolnego, idź korytarzem, a następnie przejdź przez drzwi po lewej. Norton poda Ci koordynaty sygnału SOS. Będzie to gdzieś na niższym poziomie.

Odwroć się i przejdź przez drzwi aby trafić do pomieszczenia załadunkowego. PO prawej będą duże drzwi ze znajdującym się przed nim Tesla Core. Podnieś przedmiot ale zamiast przechodzić przez duże drzwi idź przejściem aż dojdziesz do drabiny. Wejdź na górę, idź kolejnym przejściem niszcząc po drodze skrzynie i pozbieraj wszystko co z nich wypadnie. Teraz dopiero wróć i przejdź przez duże drzwi, potem przez kolejne aż trafisz do pokoju serwisowego. Znajdź niebieski zasobnik energii i umieść go w odpowiednim gnieździe na ścianie. Dzieki temu uaktywnisz za jednym razem drzwi oraz workbench (stół warsztatowy) dzięki któremu możesz przerabiać i tworzyć przedmioty, modyfikować bronie i zarządzać ekwipunkien.

Przy drabinie po prawej znajdziesz jeszcze kilka skrzyń i wartych podniesienia przedmiotów. Idź dalej, przejdź przez kolejną śluzę i idź w stronę West Concourse. Za kolejnymi drzwiami znajdziesz długi korytarz z Necromorphami na suficie. Pozbądź się ich, a po kolejnej rozmowie z Nortonem idź do pokoju odpraw. Zanim wejdziesz do środka przestaw skrzynię, a następnie wykończ znajdujące się w środku potwory. Teraz udaj się do drzwi prowadzących do zachonich pomieszczeń (West Concourse). Zanim jednak tam wejdziesz zbierz SCAF Artifact, znajdujący się przed siedzeniami na podium.

Następny korytarz to walka z trzema Necromorphami, na jego końcu czekają na Ciebie skrzynie, upgrade circuit i dziennik. Pozbieraj wszystko i odeprzyj kolejny atak potworów. Skorzystaj z drzwi po lewej stronie korytarza, zejdź na dół drabiną i przejdź prze kolejne przejście. Znajdziesz się komorze wentylacji. Pozbieraj wszystko ze skrzyń po prawej i uruchom magnetyczne buty żeby przejść po rurze w zerowej grawitacji. Kawałek dalej zaatakuje Cię grupa Lurkerów. Odstrzel im najpierw macki, a potem wykończ ich. Po koniec tej drogi znajdziesz stację do odnowienia energii Stasis. Przejdź przez drzwi po lewej, zbierz wszystko i wejdź po drabinie do góry. Tu również pozbieraj wszystkie przydatne przedmioty z szafek.

Dotarłeś do pomieszczenia, w którym czeka Cię kolejna konwersacja z Nortonem. Musisz zresetować generator. Za pomocą telekinezy opuść i rozłącz pierścienie z niebieskimi strzałkami. Kiedy pierścienie będą na dole strzelaj w nie energią tak długo aż zmienią kolor na zielony. W trakcie resetowania generatora będziesz musiał też odpierać ataki kolejnych Necromorphów.

Po tym jak aktywujesz trzy pierścienie podejdź do konsoli i uruchom maszynę przy pomocy panelu po lewej. Po włączeniu konsoli idź do windy po prawej aby zakończyć Rozdział 3 Dead Space 3.

Dead Space 3 Solucja

Dead Space 3 Solucja – Prolog – Beginings
Dead Space 3 Solucja – Chapter 1 – Rude Awakening
Dead Space 3 Solucja – Chapter 2 – On your own
Dead Space 3 Solucja – Chapter 3 – The Lost Flotilla
Dead Space 3 Solucja – Chapter 4 – History´s Ember
Dead Space 3 Solucja – Chapter 5 – Expect Delays
Dead Space 3 Solucja – Chapter 6 – Repair to Ride
Dead Space 3 Solucja – Chapter 7 – Mayhem
Dead Space 3 Solucja – Chapter 8 – Off the Grid
Dead Space 3 Solucja – Chapter 9 – Onward
Dead Space 3 Solucja – Chapter 10 – Now We Know
Dead Space 3 Solucja – Chapter 11 – Signal Hunting
Dead Space 3 Solucja – Chapter 12 – Autopsy
Dead Space 3 Solucja – Chapter 13 – Reach for the Skyw
Dead Space 3 Solucja – Chapter 14 – Everything has its Place
Dead Space 3 Solucja – Chapter 15 – A Change of Fortune
Dead Space 3 Solucja – Chapter 16 – What Lies Below
Dead Space 3 Solucja – Chapter 17 – A Strange City
Dead Space 3 Solucja – Chapter 18 – Kill or be Killed
Dead Space 3 Solucja – Chapter 19 – Blood Moon

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes