Dead Space 3 Solucja – Chapter 4: History´s Ember

Dead Space 3 Solucja

Dead Space 3 Solucja – Rozdział 4: History´s Ember

Na początku 4 Rozdziału Dead Space 3 pozbieraj wszystkie przydatne przedmioty w okolicy. Za skrzyniami po lewej znajdziesz między innymi plasma core. Z kolei po prawej stronie będzie Workbench (stół warsztatowy), skrzynię i dziennik. Przy pomocy umiejętności telekinezy możesz też dobrać się do fioletowego upgrade circuit. Po pozbieraniu wszystkiego udaj się windą do maszynowni . Okaże się, ze uruchomione wcześniej generatory nie działają, a w pomieszczeniu wszędzie pełno macek. Musisz powtórzyć całą sekwencję uruchamiania generatorów (z poprzedniego etapu). Ponownie będziesz musiał też odpierać atakujące Necromorphy. Jesli duże macki będa sprawiały Ci problemu traktuj je stasis, a następnie celuj w pomarańczowe miejsca.

Po uruchomieniu zasilania i oczyszczenia terenu z przeciwników przejdź przez następne drzwi i zejdź po drabinie. Pozbieraj wszystko co się przyda i wejdź do rury z zerową grawitacją. Przy wielkich wentylatorach używaj stasis żeby je spowolnić i dostać się na drugą stronę. Gdy już będziesz po drugiej stronie dowiesz się, że Carver czeka na Ciebie w kwaterze Admirała. Po zakończonej rozmowie przejdź przez kolejne drzwi.

Wejdź do drabinie na górę i udaj się korytarzem do centralnego pomieszczenia. Zabij wszystkich wrogów, pozbieraj amunicję i włącz panel elektryczny. Teraz musisz przesuwać celowniki na wskazane pola i włączać je w tym samym czasie. Rób to tak długo, aż uruchomi się winda. Jeśli Ci się nie uda w jednej sekwencji próbuj od nowa.

Po uruchomieniu windy wejdź do niej, po chwili obejrzysz kolejny przerywnik video. Po zakończonej scence sprawdź za regałem gdzie znajdziesz Earth Gov Artifact. Jeśli chcesz możesz zejść na doł do pomieszczeń mieszkalnych gdzie znajdziesz między innymi dziennik, radio i trochę innych dobroci. Po pozbieraniu wszystkiego idź do windy, a po chwili otrzymasz informację o okręcie Terra Nova, na którego pokład będziesz musiał się dostać.

Windą udaj się na dół, przejdź korytarzem i wejdź do pokoju odpraw po lewej stronie. Możesz tu obejrzeć film i pozbierać cały przydatny złom. Po opuszczeniu pomieszczenia czeka Cię krótka walka. Z korytarza wyjdź drzwiami po lewej, a następnie skieruj się do pokoju 2A5 gdzie możesz zebrać kolejny upgrade circuit. Jeśli chcesz pozbieraj inne przydatne przedmioty i idź do pomieszczeń naprawczych gdzie będzie na Ciebie czekać Ellie. Możesz tu użyć Workbench aby zmodyfikować swoje przedmioty lub zrobić porządek w inventory. Za drzwiami po lewej znajdziesz konsolę umożliwiająca ulepszanie kombinezonu. Wyjdź kolejnymi drzwiami, po krótkim komunikacie od Nortona przejdź szybem wentylacyjnym po lewej stronie korytarza. Znajdziesz się w ten sposób w przestrzeni kosmicznej. Użyj lokalizatora aby odnaleźć odpowiedni kierunek. Po drodze jeśli chcesz możesz wykonać poboczne zadanie na pokładzie CMS Greely. Jeśli nie chcesz wypełniać żadnego zadania pobocznego przejdziesz do Rozdziału 5 (Chapter 5) Dead Space 3.

Zobacz również video solucję Dead Space 3 Solucja – Chapter 4: History´s Ember:

Dead Space 3 Solucja

Dead Space 3 Solucja – Prolog – Beginings
Dead Space 3 Solucja – Chapter 1 – Rude Awakening
Dead Space 3 Solucja – Chapter 2 – On your own
Dead Space 3 Solucja – Chapter 3 – The Lost Flotilla
Dead Space 3 Solucja – Chapter 4 – History´s Ember
Dead Space 3 Solucja – Chapter 5 – Expect Delays
Dead Space 3 Solucja – Chapter 6 – Repair to Ride
Dead Space 3 Solucja – Chapter 7 – Mayhem
Dead Space 3 Solucja – Chapter 8 – Off the Grid
Dead Space 3 Solucja – Chapter 9 – Onward
Dead Space 3 Solucja – Chapter 10 – Now We Know
Dead Space 3 Solucja – Chapter 11 – Signal Hunting
Dead Space 3 Solucja – Chapter 12 – Autopsy
Dead Space 3 Solucja – Chapter 13 – Reach for the Skyw
Dead Space 3 Solucja – Chapter 14 – Everything has its Place
Dead Space 3 Solucja – Chapter 15 – A Change of Fortune
Dead Space 3 Solucja – Chapter 16 – What Lies Below
Dead Space 3 Solucja – Chapter 17 – A Strange City
Dead Space 3 Solucja – Chapter 18 – Kill or be Killed
Dead Space 3 Solucja – Chapter 19 – Blood Moon

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes