Dead Space 3 Solucja – Chapter 5: Expect Delays

Dead Space 3 Solucja

Po dotarciu na pokład statku Terra Nova idź do śluzy po lewej stronie. W kącie po prawej znajdziesz element broni. Po wyjściu ze śluzy idź przed siebie, a następnie windą udaj się na kolejny poziom. Przejdź przez korytarz i idź aż dotrzesz do mostu. Na siedzeniu pilota z prawej strony czeka na Ciebie SCAF Artifact, a kawałek obok wiadomość radiowa. Po zebraniu fantów idź na górę schodami. Po wejściu na górę po lewej stronie znajdziesz upgrade circuit. Z kolei po prawej stronie schodów znajdziesz konsolę z informacjami o włamywaniu. Dzieki temu Isaac będzie mógł otworzyć drzwi z konsolą.

Przejdź prze te drzwi i idź korytarzem do drabiny po prawej stronie automatu, zejdź nią na dół. W kolejnym pomieszczeniu pozbieraj wszystko z szafek i wyjdź przez drzwi. Zaatakuje Cię kilka necromorphów. Po ich spacyfikowaniu trzymaj się prawej strony, a następnie skręć w lewo, gdzie znajdziesz hydraulic generator i trochę innego złomu. Odeprzyj kolejny atak i idź korytarzem do małej drabinki prowadzącej w dół. Wykończ trzech Slasherów i użyj telekinezy do podniesienia pudła stojącego na górze pojemnika. Po prawej znajduje się kolejna drabina prowadzocą do Scavenger Bota, dzięki któremu będziesz mógł zbierać surowce. Możesz wysyłać bota na poszukiwanie, a jeśli coś znajdzie ty zostaniesz powiadomiony, a znaleziska trafią so sejfu (dostęp do niego masz przez workbench – stół warsztatowy).

Po zebraniu wszystkich przydatnych rzeczy idź do góry po rampie. Po drodze będziesz musiał rozwalić kilka kolejnych monstrów. Po walce skreć w lewo i idź po drabinie do góry. Na górze zostaniesz zaatakowany przez Explodera. Musisz użyć na nim jak najszybciej stasis, odsunąć się od niego i strzelić w pomarańczowy punkt. Jeśli w momencie eksplozji będziesz stał zbyt blisko mozesz otrzymać duże obrażenia lub nawet zginąć. Po wykończeniu Explodera idź korytarzem i przejdź przez kolejne drzwi gdzie znowu czeka Cię cięzka praca przy koszeniu przeciwników. Na lewo od wyjścia znajdziesz workbench, z którego możesz skorzystać.

Opuść pomieszczenie, wykończ kolejne Swarmy i idź w lewo. Twórz zamek i idź do stacji w której czeka Cie kolejna grupa wrogów. Po walce możesz uzupełnić energię stasis. Zajmij się też okolicznymi szafkami, a obok maszyny z papierosami leży kolejny upgrade circuit. Idź teraz schodami po lewej, dotrzesz nimi do pokoju kontrolnego i kolejnego starcia z grupą potworów. Rozwal ich i skorzysaj z konsoli aby wezwać kolejkę. Niestety Twoja podróż nim zostanie przerwana, a Ty będziesz musiał znaleźc tego przyczynę. Wyjdź drzwiami po lewej, wejdź na drabinę przeszukaj pudło i idź korytarzem. Po skręceniu w prawo zabij kolejne Necromorphy i skręć w lewo aby znaleźć windę. Windą to dostaniesz się do stacji przeładunkowej.

Przesukaj okolice, a znajdziesz nieco amunicji/apteczek i widomość radiowoą. Możesz tu także uzupełnić energię stasis i skorzystać z workbench żeby podrasować swój sprzęt. Następnie aktywuje konsolę przy dużym oknie, zobaczysz w których miejscach zablokowane są tory. Teraz używając kontrolerów po prawej i lewej stronie musisz oczyścić przejazd. Po oszczyszczeniu drogi ruszaj nią, rozwal atakujacych Cię Pukerów, a potem użyj windy. Niestety winda spadnie, a Ty znajdziesz się głęboko w czeluściach statku CMS Terra Nova.

Wyjdź z windy i odsłuchaj komunikat radiowy leżący przy zwłokach. Przejdź przez drzwi, rozwal Pukera, a następnie przejdź przez kolejne drzwi po lewej. Trafisz do cargo, byłeś już tu kiedyś, pozbieraj wszystkie przydatne rzeczy i zejdź drabiną na dół. Zobaczysz też tutaj Huntera, nie możesz go zabić więc nie marnuj amunicji. Spowolnij go odstrzel mu nogi i biegnij korytarzem. Po drodze rozwal kolejne potwory jeśli Hunter Cię dogoni powtarzasz operacje stasis + pozbawienie nóg. W końcu dotrzesz do pokoju ze stołem warsztatowym workbench, w którym będziesz mógł chwilę odpocząć.

Po wyjściu z pomieszczenia po chwili znowu pojawi się Hunter. Po raz kolejny swpowolnij go i strzelaj mu w nogi. Biegnij dalej aż przy pomocy konsoli po lewej będziesz mógł wezwać pociąg. W czasie czekania na kolejkę czeka Cię ostra walka z Leaperami i Hunterami, na których stosuj już dobrze znaną taktykę. Jak tylko pociąg przyjedzie wejdź do środka. W tym momencie będziesz musiał zdecydować czy chcesz wykonać misję poboczną na stacji MID czy od razu przechodzisz do 6 Rozdziału Dead Space 3.

Zobacz również video solucję Dead Space 3 Solucja – Chapter 5: Expect Delays:

Dead Space 3 Solucja

Dead Space 3 Solucja – Prolog – Beginings
Dead Space 3 Solucja – Chapter 1 – Rude Awakening
Dead Space 3 Solucja – Chapter 2 – On your own
Dead Space 3 Solucja – Chapter 3 – The Lost Flotilla
Dead Space 3 Solucja – Chapter 4 – History´s Ember
Dead Space 3 Solucja – Chapter 5 – Expect Delays
Dead Space 3 Solucja – Chapter 6 – Repair to Ride
Dead Space 3 Solucja – Chapter 7 – Mayhem
Dead Space 3 Solucja – Chapter 8 – Off the Grid
Dead Space 3 Solucja – Chapter 9 – Onward
Dead Space 3 Solucja – Chapter 10 – Now We Know
Dead Space 3 Solucja – Chapter 11 – Signal Hunting
Dead Space 3 Solucja – Chapter 12 – Autopsy
Dead Space 3 Solucja – Chapter 13 – Reach for the Skyw
Dead Space 3 Solucja – Chapter 14 – Everything has its Place
Dead Space 3 Solucja – Chapter 15 – A Change of Fortune
Dead Space 3 Solucja – Chapter 16 – What Lies Below
Dead Space 3 Solucja – Chapter 17 – A Strange City
Dead Space 3 Solucja – Chapter 18 – Kill or be Killed
Dead Space 3 Solucja – Chapter 19 – Blood Moon

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes