Dead Space 3 Solucja – Chapter 6: Repair to Ride

Dead Space 3 Solucja

Rozdział 6 Dead Space 3 zaczyna się stacji AFT na pokładzie statku kosmicznego Terra Nova. Na początku skorzystaj z drzwi po lewej, znajdziesz tu kilka pudeł do przeszukania i silnik. Żeby się jednak do niego dostać będziesz musiał użyć torque bar (do stworzenia na stole warsztatowym). Jeśli nie masz tego przedmiotu nie otworzysz drzwi ale będziesz mógł tu wrócić później z torque bar. Opuść to pomieszczenie i idź do windy. Po wezwaniu znowu dopadnie Cię Hunter, jak zwykle spowalniamy do stasis, walimy w nogi, a zanim się pozbiera powinniśmy być już bezpieczni w windzie. W następnej lokacji będziesz musiał stworzyć remote relay i umieścić go w Crozier. Będziesz do tego potrzebował trzech komponentów.

Przejdź przez chodnik i skorzystaj z windy towarowej, którą zjedziesz na dół. Tutaj czeka Cię walka z Leaperami i Exploderami. Po walce idź dalej na dół gdzie znajdziesz remote circuit board. Przeszukaj także okoliczne skryznie i wracaj windą na górę. Wracaj tak długo aż dotrzesz do panelu sterującego gondolą, za jej pomocą dostaniesz się do dalszej części lokacji. Znajdziesz tutaj workbench oraz kilka skrzyń do przeszukania. Windą handlową dostaniesz się na niższy poziom. Załatw kilka potworów i podnieś kolejną częśc remote radio controller. Następnie idź na górę gdzie znajdziesz ostatni komponent przekaźnika – remote AAS locator module.

Teraz musisz wrócić na wyższy poziom i użyć workbench i trzech zebranych części do stworzenia remote relay. Możesz tu także stworzyć (jeśli masz materiały) tungsten torque bar do otworzenia drzwi, o ktorych pisaliśmy na początku solucji do tego rozdziału Dead Space 3. Z gotowym remote relay udaj się gondolą w lewo i ustaw się przed wahadłowcem. Teraz musisz otworzyć właz i umieścić przekaźnik w środku. Ellie spróbuje zdalnie uruchomić statek okaże się jednak, że czeka Cię jeszcze poszukiwanie paliwa.

Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej udaj się tera do pomieszczenia z silnikiem opisanego na początku tej części solucji. Zamknięte drzwi do tego pomieszczenia otworzysz za pomocą tungsten torque bar. Następnie użyj umiejętności telekinezy na dźwigni z lewej strony. Następnie wracaj do poprzedniego pomieszczenia i windą handlową zjedź na dół. Idź w lewo i otwórz drzwi do AFT Shuttle Bay. Weź upgrade circuit i wejdź na górę po drabinie. Rozwal kolejną grupę obcych i użyj lokalizatora, który pokieruje Cię do kolejnej windy, którą udasz się na górę. Po wyjściu z windy idź w lewo i użyj panelu sterującego pompami paliwowymi. Następnie idź korytarzem w drugą stronę. Po drodze zgarnij wszystko z pudeł i szaf (szczególnie kolejny upgrade circuit). Teraz będziesz musiał użyć umiejętności telekinezy żeby przekręcić zawór i napełnić silniki wahadłowca paliwem. Czeka Cię jedna czy dwie walki, po zakończeniu tankowania wróć do konsoli sterującej pompami aby usunąć zawór.

Po przerywniku użyj lokalizatora i idź wskazaną drogą, uważając po drodze na kolejnych necromorphów. Gdy napotkasz HUntera potraktuj go znaną mieszanką stasis + strzały w nogi. Biegnij do gondoli przejedź nią na drugą stronę. Użyj windy, którą zjedziesz na dół, idź w lewo i otwórz drzwi do pomieszczenia serwisowego, wejdź do środka zanim ponownie dopadnie Cię Hunter.

Pozbieraj wszystko z szafe i użyj windy na końcu pokoju. Dostaniesz się do zablokowanego mechanizmu. Użyj laserów znajdujących się z prawej strony hali aby rozwalić wszystkie beczki blokujące drzwi oraz oczywiście atakujące Cię necromorphy. Po chwili dostaniesz się do przestrzeni kosmicznej. Skieruj się do wahadłowca uważając po drodze na miny. Wejdź na pokład CMS Geely kończąc 6 Rozdział Dead Space 3.

Zobacz również video solucję Dead Space 3 Solucja – Chapter 6: Repair to Ride:

Dead Space 3 Solucja

Dead Space 3 Solucja – Prolog – Beginings
Dead Space 3 Solucja – Chapter 1 – Rude Awakening
Dead Space 3 Solucja – Chapter 2 – On your own
Dead Space 3 Solucja – Chapter 3 – The Lost Flotilla
Dead Space 3 Solucja – Chapter 4 – History´s Ember
Dead Space 3 Solucja – Chapter 5 – Expect Delays
Dead Space 3 Solucja – Chapter 6 – Repair to Ride
Dead Space 3 Solucja – Chapter 7 – Mayhem
Dead Space 3 Solucja – Chapter 8 – Off the Grid
Dead Space 3 Solucja – Chapter 9 – Onward
Dead Space 3 Solucja – Chapter 10 – Now We Know
Dead Space 3 Solucja – Chapter 11 – Signal Hunting
Dead Space 3 Solucja – Chapter 12 – Autopsy
Dead Space 3 Solucja – Chapter 13 – Reach for the Skyw
Dead Space 3 Solucja – Chapter 14 – Everything has its Place
Dead Space 3 Solucja – Chapter 15 – A Change of Fortune
Dead Space 3 Solucja – Chapter 16 – What Lies Below
Dead Space 3 Solucja – Chapter 17 – A Strange City
Dead Space 3 Solucja – Chapter 18 – Kill or be Killed
Dead Space 3 Solucja – Chapter 19 – Blood Moon

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes