Dead Space 3 Solucja – Chapter 7: Mayhem

Dead Space 3 Solucja

7 Rozdział Deap Space 3 zaczniemy na pokładzie statku CMS Greely. Na początku użyj lokalizatora i idź do Rosena. Po drodze uważaj na Lurkera, a jak dotrzesz na miejsce użyj telekinezy żeby zdjąć osłonę z lewego silnika. Następnie będziesz musiał usunąć zabezpieczenie, również przy pomocy telekinezy. Jeśli będzie Ci brakować tlenu, w pobliżu znajdziesz miejsce gdzie możesz uzupełnić jego zapas. Po wykonaniu zadania przy silniku wracaj do wahadłowca. Twoim kolejnym zadaniem będzie stworzenie Navigation Module z trzech Flight Recorder. W tym celu udaj się do CMS Roanoke. Lokalizato pokaże Ci drogę do pierwszego satelity i pierwszego Flight Recorder. Lokalizator wskaże Ci również drogę do kolejnych dwóch czarnych skrzynek. Uważaj na miny i necromorphy, które będą utrudniać Ci życie.

Po skompletowaniu trzech Flight Recorder lokalizator pokaże Ci drogę spowrotem do CMS Roanoke. Użyj śluzy by dostać się na pokład, a następnie idź korytarzem i skręć w prawo, aż dotrzesz do pomieszczenia serwisowego. Tu przy pomocy Workbench stworzysz Navigation Module. Po wykonaniu przedmiotu opuść Roanoke przez śluzę i skieruj się w stronę wahadłowca. Telekinezą otwórz właz i umieść w odpowiednim miejscu stworzony moduł nawigacyjny. Następnie wejdź na Croziera przez śluzę po prawej stronie i telekinezą ustaw mechanizm odpowiedzialny za tlen. Była to ostatnia rzecz, którą musiałeś zrobić by przygotować Croziera do drogi.

Teraz udaj się do kokpitu i zasiądź w fotelu kapitana. Niebieskie prostokąty oznaczają miny, na które musisz uważać. Przy pomocy systemów broni statku możesz je rozwalić. Kiedy znajdziesz się atmosferze musisz uważać na znajdujące się tu odpadki i śmieci, które mogą uszkodzić Twój statek.

Nie ważne jak byś się starał w pewnym momencie zostaniesz trafiony co wywoła pożar zbiorników z tlenem. Idź na koniec statku i umieść zbiorniki z tlenem w odpowiednim miejscu. Po powrocie za stery okaże się że zawiodła nawigacja i musisz sterować ręcznie. Omijaj nawiększe przeszkody, a po chwili zacznie się kolejny przerwynik video. Znajdziesz się ponownie na planecie Tau Volantis gdzie zacznie się 8 Rozdział Dead Space 3.

Zobacz również video solucję Dead Space 3 Solucja – Chapter 7: Mayhem:

Dead Space 3 Solucja

Dead Space 3 Solucja – Prolog – Beginings
Dead Space 3 Solucja – Chapter 1 – Rude Awakening
Dead Space 3 Solucja – Chapter 2 – On your own
Dead Space 3 Solucja – Chapter 3 – The Lost Flotilla
Dead Space 3 Solucja – Chapter 4 – History´s Ember
Dead Space 3 Solucja – Chapter 5 – Expect Delays
Dead Space 3 Solucja – Chapter 6 – Repair to Ride
Dead Space 3 Solucja – Chapter 7 – Mayhem
Dead Space 3 Solucja – Chapter 8 – Off the Grid
Dead Space 3 Solucja – Chapter 9 – Onward
Dead Space 3 Solucja – Chapter 10 – Now We Know
Dead Space 3 Solucja – Chapter 11 – Signal Hunting
Dead Space 3 Solucja – Chapter 12 – Autopsy
Dead Space 3 Solucja – Chapter 13 – Reach for the Skyw
Dead Space 3 Solucja – Chapter 14 – Everything has its Place
Dead Space 3 Solucja – Chapter 15 – A Change of Fortune
Dead Space 3 Solucja – Chapter 16 – What Lies Below
Dead Space 3 Solucja – Chapter 17 – A Strange City
Dead Space 3 Solucja – Chapter 18 – Kill or be Killed
Dead Space 3 Solucja – Chapter 19 – Blood Moon

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes