Dead Space 3 Poradnik

Dead Space 3 to kolejna odsłona survival horroru w kosmicznym klimacie. Po raz kolejny zmierzymy się z krwiożerczymi Necromorphami w mroźnej i ciemnej pustce kosmosmu i na odległych planetach. Poniżej znajdziecie kilka podstawowych porad, które pozwolą Wam przterwać w Dead Space 3.

Dead Space 3 Poradnik

- AMUNICJA – Kiedy tylko się da oszczędzaj aumunicję, szczgólnie na wyższych poziomach trudności nie będziesz narzekał na jej nadmiar. Najlpeszym sposobem na oszczędzanie amunicji jest używanie umiejętności Telekinezy i ciskanie wrogów różnymi przedmiotami jak skrzynie, pręty, kończyny Necromorphów itd.)

- MISJE POBOCZNE – Kiedy tylko się da wykonuj poboczne misje (subquests). Dzięki temu zdobędziesz dodatkowe materiały, nowe lokacje dla Twojego scavenger bota, a nawet rzadkie ulepszenia dla Twoich broni.

- EKWIPUNEK – W twoim inventory dostępnych jest 25 miejsc, w których możesz trzymać swój arsenał, apteczki itd. Wszystkie niepotrzebne aktualne przedmioty i bronie chowaj do sejfu (Safe), dostęp do niego będziesz miał poprzez stoły warsztatowe (Workbench) rozsiane po różnych misjach (czasem więcej niż jeden na misję). W sejfie znajdziesz dodatkowe 25 miejsje na Twoje przedmioty. Znajdziesz również 9 miejsc na klucze i przedmioty questowe (tych miejsc nie możesz użyć na normalny ekwipunek).

- ZAMKNIĘTE DRZWI – cały czas staraj się mięc przy sobie kilka Tungsen Cranks, służą one do otwierania zablokowanych drzwi. Dostęp do tych pomieszczeń zapewni Ci sporo dodatkowych materiałów, amunicji itd.

- SCAVENGER BOTS – roboty do zbierania surowców wysyłaj głównie do obszarów z wysoką szansą na pozyskanie dobrych materiałów (High Resource Area). Wysyłanie ich gdziekolwiek nie przyniesie Ci zbyt dużych korzyści.

- MATERIAŁY – staraj się oszczędzać zdobyte materiały, w niektórych częściach gry będzie Ci bardzo trudno pozyskać niektóre rodzaje materiałów. Oszczędzaj to co masz i używaj tylko do przemyślanych celów.

Dead Space 3 Cheaty i Kody

W Dead Space 3 istnieje pewna luka, która pozwala na zdobycie właściwie nieograniczonej ilości przedmiotów jak amunicja, apteczki itd. Musimy znaleźć pomieszczenie blisko checkpointu, w którym będzie znajdować się dużo pojemników z potencjalnym łupem. Zbieramy wszystko, a następnie robimy Save and Quit, czyli zapisujemy grę i wychodzimy z niej. Gra zapisuje zawartość naszego ekwipunku jednak po załadowaniu stanu gry, wszystkie pojemniki będą ponownie pełne i gotowe na przeszukanie. Łupy tę będa losowe więc to czego nie potrzebujesz możesz sprzedać.

Dead Space 3 Solucja

Dead Space 3 Solucja – Prolog – Beginings
Dead Space 3 Solucja – Chapter 1 – Rude Awakening
Dead Space 3 Solucja – Chapter 2 – On your own
Dead Space 3 Solucja – Chapter 3 – The Lost Flotilla
Dead Space 3 Solucja – Chapter 4 – History´s Ember
Dead Space 3 Solucja – Chapter 5 – Expect Delays
Dead Space 3 Solucja – Chapter 6 – Repair to Ride
Dead Space 3 Solucja – Chapter 7 – Mayhem
Dead Space 3 Solucja – Chapter 8 – Off the Grid
Dead Space 3 Solucja – Chapter 9 – Onward
Dead Space 3 Solucja – Chapter 10 – Now We Know
Dead Space 3 Solucja – Chapter 11 – Signal Hunting
Dead Space 3 Solucja – Chapter 12 – Autopsy
Dead Space 3 Solucja – Chapter 13 – Reach for the Skyw
Dead Space 3 Solucja – Chapter 14 – Everything has its Place
Dead Space 3 Solucja – Chapter 15 – A Change of Fortune
Dead Space 3 Solucja – Chapter 16 – What Lies Below
Dead Space 3 Solucja – Chapter 17 – A Strange City
Dead Space 3 Solucja – Chapter 18 – Kill or be Killed
Dead Space 3 Solucja – Chapter 19 – Blood Moon

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes