Devil May Cry Sukkuba Poradnik

Devil May Cry Sukkuba Poradnik

Sukkuba – to boss, z którym przyjdzie nam się zmierzyć w misji szóstej – Tajny składnik (Secret Ingredient). Zobacz także poradniki opisujące walki z innymi bossami:

- Devil May Cry Hunter Poradnik
- Devil May Cry Bob Barbas Poradnik

Devil May Cry Succubus

Na początku walka jest prosta, czekamy na atak, robimy unik a następnie atakujemy czerwoną głowę bossa lub jego kończyny z pazurami. Kiedy zacznie się podnosić szybko przeskakujemy na inną platformę gdyż boss może opluć nas kwasem. Powtarzamy tą sekwencję aż pasek życia Sukkuba spadnie do 0, wtedy wykorzystujemy na nim diabelską moc (bicz), a następnie przy pomocy anielskiego bicza uciekamy na inną platformę (boss roztrzaska tą na której będziesz).

Drugi etap walki z tym bossem polega mniej więcej na tym co pierwszy jednak częściej będziesz musiał przeskakiwać na inną platformę. Po raz kolejny musisz zjechać pasek życia do zera i wyrwać Sukkubowi przewód, a następnie szybko zmienić platformę przy pomocy anielskiego bicza.

W ostatniej części walki z Sukkubem nie będziesz mógł uciekać na inne platformy. Skup się więc na walce i unikach. Po pokonaniu bossa użyj bicza i po krótkim przerywniku przeskocz nad przepaścią. Po kolejnym przerywniku będziesz musiał szybko zaczepić się o niebieski punkt z prawej, a następnie o dwa czerwone i jeszcze jeden niebieski. Na koniec walki wystarczy kilka ciosów w kończyny Sukkuba i walka zakończona.

Zobacz też film z walki z bossem Sukkuba w Devil May Cry:

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes