Devil May Cry Poradnik

Devil May Cry Poradnik

Poradnik do Devil May Cry

- Walka – Często określony rodzaj ataku jest bardziej skuteczny przeciwko danym przeciwnikom. Warto uczyć się tego i rozpoznawać. Będziemy w stanie szybciej eliminować poszczególnych wrogów, zwiększy to wyprowadzane combosy a także da więcej punktów za szybsze przejście levelu (czas gry też jest oceniany).

Dodatkowo jeśli przyjdzie Ci walczyć z dużą grupą różnych przeciwników zawsze najpierw wykańczaj tych latających, w drugiej kolejności zajmij się mini bossami, a na końcu resztą.

- Leczenie – w czasie rozgrywki nie znajdziesz apteczek. Aby się uzdrowić musisz wejść do głównego menu, przejść do sklepu i nabyć przedmioty leczące zdrowie Dante’go.

- Sekrety – Nowy Devil May Cry podobnie jak poprzednie gry z serii zawiera sporo sekretów, ukrytych miejsc, bonusów itd. Warto dokładnie eksplorować każdy poziom w celu ich odkrycia. Na wiele elementów otoczenia będziesz mógł się wspiąć, czasem też może okazać się że skok w pozorną przepaść doprowadzi Cię do jakichś “secretów”.

- Przeciwnicy – często określony rodzaj ataku jest bardziej skuteczny przeciwko danym przeciwnikom. Warto uczyć się tego i rozpoznawać. Będziemy w stanie szybciej eliminować poszczególnych wrogów, zwiększy to wyprowadzane combosy a także da więcej punktów za szybsze przejście levelu (czas gry też jest oceniany).

- Bossowie – pamiętaj, że każdego dużego bossa należy pokonać określonym sposobem, np atakować konktretne części ciała itd. Biciem i strzelaniem na oślep nie pokonasz żadnego bossa – pamiętaj o tym. Sprawdź nasze poradniki opisujące walki z poszczególnymi bossami w Devil May Cry:

- Devil May Cry Hunter Poradnik
- Devil May Cry Sukkuba Poradnik
- Devil May Cry Bob Barbas Poradnik

- Tryb treningu przydaje się jeśli chcesz poćwiczyć konkretne combosy i ataki. Nie musisz włączać misji i szukać dobrego miejsca do ćwiczeń.

- Bronie – każda z broni dostępnych w Devil May Cry może być bardzo efektywna i przydatna. Z czasem jednak zauważysz, że niektórymi broniami walczy Ci się lepiej. Właśnie dla tych broni odblokowuj kolejne ciosy i combosy wykorzystując punkty umiejętności. Nie podajemy tu co i jak rozwijać, każdy powinien dopasować to do swojego stylu gry.

Poradnik do Devil May Cry

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes