Poradnik do Dungeon Siege 3

Dungeon Siege 3 Poradnik

Dla krainy Ehb nadeszły ciężkie czasy. Pokolenie wcześniej król został zamordowany, a krainę ogarnęła rewolucja. Armia znana jako 10 Legion, poszła w rozsypkę, a żołnierze którzy przetrwali musieli się ukryć. Teraz potomkowie 10 Legionu muszą się ponownie zjednoczyć i pokonać kobietę, która zabiła ich króla, a teraz próbuje przejąć kontrolę nad krainą Ehb.

Dungeon Siege 3 to trzecia już odsłona serii action RPG, w klimacie hack and slash. Gracze mają do wyboru jednego z 4 bohaterów: Lucas Montbarron, Anjali, Reinheart Manx i Katarina. Grać można samemu jaki z innymi graczami po sieci. Na raz w grze multiplayer może brać udział 4 graczy. Jeśli wybierzemy kampanię Single Player, naszemu bohaterowi towarzyszyć będzie postać sterowana przez komputer.

Poniżej znajdziesz zawierający podstawowe informacje poradnik do gry Dungeon Siege 3:

- Najważniejszą rzeczą, o której musimy pamiętać grając w Dungeon Siege III to częste zapisywanie stanu gry. Stan gry możemy zapisać wyłącznie w wyznaczonych miejscach, save pointach, które wyglądają jak promień złotego światła. Na mapie oznaczone będą symbolem piórka. Zapisuj stan gry za każdym razem gdy będziesz przechodził koło takiego miejsca. Gra sama bardzo rzadko autosavuje dlatego w przypadku śmierci będziesz musiał korzystać z własnego zapisu. Częste savowanie może nam zaoszczędzić ładne kilka godzin powtórek.


- W czasie walki uważaj na pojawiające się na ziemi kręgi. Oznaczają one obszary oddziaływań wrogich zaklęć, które często mogą Ci zadać spore obrażenia. Szybki unik może Cię uratować przed większością z nich.

- Każdy z bohaterów w Dungeon Siege 3 ma swoje specjalne umiejętności. W wersji konsolowej umiejętności te przypisane są do klawiszy X, Y i B na Xbox 360 oraz kwadratu, trójkąta i kółka w wersji na PS3. Używanie specjalnych umiejętności wymaga punktów Skupienia (Focus) oznaczonych przez niebieski pasek pod paskiem zdrowia. Fosuc zdobywamy poprzez atakowanie przeciwników.

- W trudniejszych starciach konieczne będzie leczenie się. Każdy z bohaterów w DS3 posiada własną umiejętność pozwalającą na leczenie. Pamiętaj, że zdrowie w czasie leczenia odnawia się stopniowo i dość wolno. Musisz więc użyć leczenia zanim Twoje zdrowie spadnie do poziomu krytycznego.

- Umiejętności, biegłości i talenty:

Umiejętności (Abilities) to specjalne ataki i zaklęcia. Każda postać posiada zestaw własnych, oryginalnych umiejętności. Zaczynasz grę z trzema umiejętnościami, a w dalszych jej etapach będziesz miał w sumie dostęp do dziewięciu.

Biegłości (proficiencies) to specjalne bonusy, które możesz dodać do swoich umiejętności. Każda umiejętność ma 5 slotów/miejsc na ulepszenia.

Talenty (talents) to ulepszenia, które dają Ci bonusy pasywne, to znaczy takie które aktywne są cały czas i nie musimy ich specjalnie używać. Zazwyczaj podnoszą one jedną ze statystyk naszego bohatera lub dają nam szansę na wywołeni dodatkowych efektów w czasie ataku.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes