Fallout New Vegas Unikalne Bronie Pistolety Poradnik

W Fallout New Vegas może znaleźć całkiem sporo unikalnych, kolekcjonerskich broni. Są to zazwyczaj nieco lepsze wersje danych rodzajów broni, które oprócz unikalnego wyglądu i historii mają również lepsze współczynniki niż ich oryginalne wersje. W tym krótkim poradniku znajdziecie informacje o uniklanych pistoletach jakie można znaleźć w Fallout New Vegas. Znajdziesz tu informacje gdzie znaleźć te specjalne bronie i jak je zdobyć. W poradniku użyte zostały nazwy broni pochodzące z polskiej wersji językowej Fallout New Vegas.

Fallout New Vegas Unikalne Bronie – Pistolety

Farciarz

Farciarz to unikalny unikalny rewolwer, który w Fallout New Vegas znaleźć możemy w Hotelu Steve’a Bizona w miasteczku Primm. Po wejściu do hotelu idź prostu, miniesz dwa stoły ułożone w barykadę i znajdziesz się korytarzu skręcającym w prawo. W pierwszym pomieszczeniu po lewej znajdziesz sklepik z pamiątkami, a za lada sejf znajdujący się w podłodze. Aby otworzyć ten sejf będziesz musiał mieć umiejętność Otwieranie zamków conajmniej na poziomie 75. W środku znajdziesz Farciarza.

Farciarz Statystyki

Obrażenia (na sekundę): 30 (82)
Amunicja: .357 magnum
Wymagania: Siła 3, Broń palna 0
Koszt użycia: 17 PA
Waga: 2.5

Fallout New Vegas Farciarz

Maria

Maria to unikatowa wersja standardowego pistoletu 9 mm. Na rekojeści tej broni znajduje się wizerunek świętej Naszej Pani z Giadelupe. Broń ta jest nawiązaniem do komiksu All Roads. W Fallout New Vegas posiada ją Benyy. Możemy ją więc zdobyć zabijając go lub okradając.

Maria Statystyki

Obrażenia (na sekundę): 20 (74)
Amunicja: nabój 9 mm
Wymagania: Siła 2, Broń palna 0
Koszt użycia: 15 PA
Waga: 1.5

Fallout New Vegas Maria

Giwera przez duże G

Giwera przez duże G to unikalna broń, którą możemy zdobyć w miasteczku Novac. Jest ona do kupienia u handlarza w wielkim Dinozaurze i kosztuje w okolicach 1000 kapsli. Możesz także dużo taniej kupić klucz do magazynu, a następnie ukraść stamtąd broń. W wersji angielskiej pistolet ten to That Gun.

Giwera przez duże G Statystyki:

Obrażenia (na sekundę): 18 (67,5)
Amunicja: 5.56 mm
Wymagania: siła 5, Broń palna 50
Koszt użycia: 19 PA
Waga: 5

Fallout New Vegas Giwera przez duze G

Światło w ciemności

Światło w ciemności to automatyczny pistolet kalibru .45 auto, który możemy zdobyć w dodatku Szczere Serca (Honest Hearts). Na pistolecie wygrawerowany został grecki napis, który możemy przetłumaczyć jako “A światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnęła”, a rękojeść została ozdobiona skórą węża. Broń możemy wziąć od martwego Joshua Grahama lub ze skrzynki tuż przed opuszczeniem kanionu.

Światło w ciemności Statystyki:

Obrażenia (na sekundę): 33 (144)
Amunicja: magnum .45 Auto
Wymagania: Broń palna 75, Siła 3
Koszt użycia: 15 PA
Waga: 1.2

Fallout New Vegas Światło w ciemności

Tajemnicze Magnum

To w Fallout New Vegas unikatowy rewolwer kalibru .44. Możemy go zdobyć w czasie questa Pula talentów od Włóczęgi. Będziesz do tego jednak potrzebował umiejętności Handel na poziomie conajmniej 50. Oczywiście może także Włóczęgę zabić lub okraść zby zdobyć broń. W czasue wyciągania i chowania Tajemniczego Magnum rozlegać się będzie muzyczka rodem z westernów.

Tajemnicze Magnum Statystyki:

Obrażenia (na sekundę): 42 (102)
Amunicja: magnum .44
Wymagania: Broń palna 50, Siła 6
Koszt użycia: 25 PA
Waga: 4

Fallout New Vegas Tajemnicze Magnum

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes