Last of Us Narzędzia Poradnik

W Last of Us narzędzia są nam potrzebne do modyfikowania i ulepszania broni. Wystarczy, że raz zbierzemy narzędzia danego poziomu, a będziemy mogli ich używać do modyfikacji określonego poziomu. Innymi słowy narzędzia danego poziomu zbieramy raz i pozostają nam one na całą grę. Oczywiście aby wykonać lepsze modyfikacje będziemy musieli znaleźć narzędzia wyższego poziomu. Poniżej znajdziecie krótki poradnik, z którego dowiecie się gdzie znaleźć wszystkie narzędzia w Last of Us.

Last of Us Narzędzia Poradnik

Narzędzia Poziom 1

Narzędzia te znajdziesz w Rozdziale Miasteczko Billa (Bill’s Town) leżą one na jednej z półek w magazynie broni Billa.

Last of Us narzędzia poziom 1

Narzędzia Poziom 2

Narzędzia drugiego poziomu znajdują się Rozdziale Pittsburg. Znajdziesz je zaraz po pierwszej strzelaninie z bandytami. Leżą one na regale w garażu bandytów.

Last of Us narzędzia poziom 2

Narzędzia Poziom 3

Narzędzia trzeciego poziomu znajdziesz w Rozdziale 6: Przedmieścia (The Suburbs). Znajdują się ona na pace niebieskiej półciężarówki stojącej niedaleko furgonetki z lodami.

Last of Us narzędzia poziom 3

Narzędzia Poziom 4

Skrzynka z narzędziami czwartego poziomu znajduje się w Rozdziale 8: Uniwersytet. Kiedy wejdziesz do budynku naukowego przez dziurę w ścianie znajdź dzrzwi, do których prowadzą żółte i czerwone kable. Nie przechodź jednak przez nie tylko idź na lewy koniec korytarza i znajdź drzwi, do których otwarcia potrzebne jest ostrze. W pokoju za nimi znajdziesz skrzynkę z narzędziami, a także podręcznik szkoleniowy (Podręcznik dot. Mołotowa 2).

Last of Us narzędzia poziom 4

Narzędzia Poziom 5

Ostatnia skrzynka z narzędziami piątego poziomu zlokalizowana jest w Rozdziale 10: Zajezdnia. Znajduje się ona na peronie autobusowym w jednym z namiotów szpitala polowego.

Last of Us narzędzia poziom 5

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes