Last of Us Sejfy Poradnik

Eksplorując świat gry Last of Us natkniesz się od czasu do czasu na zamknięte sejfy rozmieszczone w różnych miejscach. W całej grze Last of Us są cztery takie sejfy. Aby otworzyć sejf będziemy potrzebowali kombinacji. Kombinacje takie są zawsze zapisane na papierze i spoczywają zazwyczaj w pobliżu sejfu. Za każdym razem musisz znaleźć kartke z zapisaną kombinacją. Wtedy sejf otworzy się automatycznie. Jeśli jednak masz pecha i nie możesz ich znaleźć lub po prostu nie chcie Ci się ich szukać sprawdź nasz poradnik. W sejfach znajdują się zawsze większe ilości amunicji, części i innych przydatnych przedmiotów. Ich otwarcie nie jest obowiązkowe i nie wpływa na fabułę gry jednak zawsze przyda się trochę dodatkowych naboi i części.

Last of Us Sejfy Poradnik

Sejf 1 – Rozdział 3: Peryferia (The Outskirts)

Pierwszy sejf znajduje się podziemnej stacji metra, w obszarze gdzie Joel musi przekraść się pomiędzy zarażonymi. Po prawej i lewej stronie, patrząc od wejścia do lokacji znajdują się sklepiki. Sejf znajduje się w sklepie na prawo od wejścia do lokacji, stoi on w rogu koło lady i strzeże go jeden zarażony.

Kombinacja do sejfu znajduje się natomiast w pierwszy sklepie po lewej. Po wejściu do lokacji trzymamy się cały czas lewej ściany. Wchodzimy do pierwszego sklepu, przeskakujemy ladę. Za lada znajdziesz szafkę, a w niej kombinację do sejfu.

Last of Us Kombinacja do sejfu

Sejf 2 – Rozdział 4: Miasteczko Billa (Bill’s Town)

Drugi sejf w Last of Us znajduje się w czwartym rozdziale. Sefj znajduje się na ziemi, obok półciężarówki, stojącej po drugiej stronie ulicy od Pizzerii.

Notatkę z kombinacją do sejfu znajduje się na końcu ulicy na barykadzie, kartka jest nabita na drut kolczasty.

Sejf 3 – Rozdział 5: Pittsburg

Trzeci sejf w Last of Us znajduje się w zalanym i zniszczonym hotelu w Pittsburgu. Sam sejf stoi na parterze w jednym z bocznym pomieszczeń hotelowego lobby.

Kombinacja do sejfu znajduje się na piętrze. Najpierw musimy przystawić drabinę do galerii zawalonych schodów. Po wejściu po drabinie zamiast iść w lewe to idziemy w w prawo i przeciskamy się krawędzią zawalonych schodów. U góry w walizce znajdziesz kartkę z kombinacją do sejfu.

Last of Us Sejfy Poradnik

Sejf 4 – Rodział 6: Przedmieścia (The Suburbs)

Osatni sejf w Last of Us znajdziesz w Rozdziale 6: Przedmieścia. Znajduje się w on w dużym domu zaraz przed dwoma stojącymi na ulicy psami (przed psami skręcasz w lewo do domu). Sejf znajduje się w jednej z sypialni na 1 piętrze.

Kombinacja do sejfu znajduje się na 2 piętrze, kartka z kombinacją leży na biurku.

Jeśli macie problem, z którymś z naszych opisów to poniżej zamieszczamy film, który pokazuje lokacje wszystkich sejfów i kombinacji.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes