Metro Last Light Solucja Rozdział 1: Sparta

Po rozpoczęciu gry wyjdź na korytarz, skręć w lewo i idź cały czas prosto. Po krótkiej chwili dotrzesz do pomieszczenia, w którym dwóch żołnierzy gra w szachy, idź dalej aż dotrzesz do strzelnicy. Podejdź do żołnierza i porozmawiaj z nim, a dostaniesz maskę przeciwgazową, dodatkowe filtry, naboje oraz apteczkę. Po prawej znajdziesz tablicę z bronią, aktywuj ją i wybierz 3 z 5 dostępnych broni. Do walki na krótkie dystanse przyda Ci się strzelba Shambler, na dalekie dystanse idealna będzie strzelba Valve, a jeśli cenisz sobie szybkostrzelność wybierz Kalasha.

Po wybraniu broni idź w prawo na strzelnicę. Tu możesz poćwiczyć strzelanie z wybranych broni. Po naciśnięciu czerwonego przycisku będą pojawiać się manekiny, do których możesz strzelać. W przypadku opancerzonych przeciwników celuj w głowę. Po zakończeniu treningu strzeleckiego idź dalej. Po krótkiej chwili dołączy do Ciebie Khan, z którym pójdziesz na spotkanie z Millerem.

Po krótkim przerywniku wyruszysz z Anną, która jest snajperem. Kiedy Anna wejdzie do windy spójrz na krzesło stojące z prawej znajdziesz na nim pierwszą z czterdziestu trzech notatek, które możesz zebrać w Metro: Last Light. Weź notatkę i wejdź do windy aby zakończyć pierwszy rozdział gry.

MLL1Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes