Metro Last Light Solucja Rozdział 11: Rewolucja

Przeszukaj szafki w pomieszczeniu, w którym się znajdziesz i wyjdź na korytarz. Z prawej zobaczysz jak jeden z żołnierzy przechodzi przez detektor metalu wywołując alarm. Pistoletem z tłumikiem zestrzel lampę, a kiedy żołnierze skończą rozmawiać i jeden z nich zacznie się kierować w Twoją stronę poczekaj aż znajdzie się w pomieszczeniu i ogłusz go lub zabij. Wyjdź na korytarz i idź w prawo, nie przechodź przez bramkę aby nie wywołać alarmu. Zamiast tego przej przy ścianie z prawej, a następnie po cichu wykończ żołnierza przy stole z lewej. Zejdź na dół schodami po lewej i poczekaj aż kolejny żołnierz podejdzie porozmawiać przez radio. Kiedy skończy ogłusz go lub zabij. Spójrz w lewo, a znajdziesz kolejne notatki (14 z 43).

Następnie przejdź przez duże stalowe drzwi po prawej. Znajdziesz się w ogromnym pomieszczeniu z dużą grupą wrogów. Z prawej strony znajdziesz konsolę wyłączająca część świateł. Użyj jej, a następnie wyjdź na plac przez wejście po lewej i kieruj się w stronę narożnika z prawej. Poczekaj, aż jeden z żołnierzy wysiądzie z maszyny, a następnie idź do narożnika, zgaś lampę i dalej kieruj się wzdłuż ściany po prawej. Powinieneś dotrzeć do kraty, za którą siedzi żołnierz. Pistoletem z tłumikiem zniszcz lampę znajdującą się nad nim. Kiedy żołnierz się uspokoi przejdź przed kratą omijając go.

Schowaj się w cieniu po prawej i poczekaj aż robotnik wyjdzie z maszyny. Pójdzie on do narożnika, w którym możesz go ogłuszyć. Zniszcz dwie lampy znajdujące się nad drzwiami po prawej, a kiedy wartownik się uspokoi zajdź go od tyłu i zneutralizuj. Możesz też go ominąć i od razu udać się do otwieranych przy pomocy zaworu drzwi po prawej.

Zejdź ze schodów, a znajdziesz się w kolejnym sporym pomieszczeniu. Po cichu udaj się w prawo i użyj konsoli aby wyłączyć część świateł. Na lewo od konsoli znajdziesz drabinę, wejdź po niej na górę, a następnie po rurach przedostań się ponad strażnikami. Na końcu poczekaj, aż żołnierz pod Tobą sobie pójdzie po czym zejdź na dół i szybko wejdź do kanału przez dziurę przed Tobą. Idź cały czas prostu, a na końcu znajdziesz drabinkę prowadzącą na górę oraz znajdującego się w jej pobliżu przeciwnika, którym musisz się zająć.

Przejdź za róg po prawej stronie i wyeliminuj żołnierza w zaułku. Kiedy robotnik sprawdzi ostatnią maszynę idź w lewo. Znajdziesz tu dwóch wartowników. Możesz ich zabić, ogłuszyć lub po prostu ominąć i udać się do drabiny. Wejdź po niej na górę, idź w lewo i załatw pojedynczego wartownika. Znajdziesz tu także kolejne notatki (16 z 43), będą one leżeć na stole po lewej. Użyj także znajdującej się tutaj dźwigni co spowoduje wyłączenie dużego wentylatora w ścianie. Możesz teraz przeskoczyć przez siatkę koło wentylatora i przejść pod wirnikiem.

W następnej lokacji idź w prawo, aż zobaczysz dwóch rozmawiających żołnierzy poniżej. Zejdź po drabinie i kiedy żołnierze się rozejdą ze skrzyni koło której stali weź notatki (17 z 43). Następnie skręć w lewo i idź cały czas przed siebie wzdłuż ściany. Dotrzesz do grupy wrogów przy maszynie, poczekaj aż robotnik z niej wysiądzie i idź dalej trzymając się ściany. Na końcu drogi zniszcz lampy i zajmij się okolicznymi żołnierzami. W rogu z lewej znajdziesz mały pokój z żołnierzem i sejfem. Przeszukaj sejf i weź wszystko co Ci się przyda. Naprzeciwko pokoju, z prawej strony, będzie przejście do którego się udaj. Przejdź przez drzwi, a następnie idź tunelem uważając na światło. Unikaj wartowników aż znajdziesz się przy stalowych wrotach. Kiedy wrota się otworzą schowaj się za butlami po lewej i poczekaj aż patrol przejdzie koło Ciebie. Następnie idź dalej aż trafisz do tuneli z pajęczynami. Idź dalej, a po chwili zakończy się kolejny rozdział Metro: Last Light.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes