Metro Last Light Solucja Rozdział 12: Regina

Po zakończonej rozmowie idź za swoim znajomym, po chwili zaprezentuje specjalny szynowy pojazd. Wejdź do środka i uruchom silnik (Spacja), klawiszem F włącz światła i ruszaj przed siebie (klawisz W). Po drodze będziesz trafiał na boczne odnogi, możesz się zatrzymać i zbadać korytarze, znajdziesz tam trochę amunicji i innych przydatnych rzeczy, uważaj jednak na zamieszkujące korytarze radpająki.

Po jakimś czasie dotrzesz do zagradzającej tory bariery, wyjdź z pojazdu i wejdź przez drzwi po prawej. Znajdziesz się korytarzach opanowanych przez pająki. Jeśli masz dużo amunicji możesz przedrzeć się walką jeśli jednak chcesz oszczędzić czas i naboje możesz szybko pobiec do końca korytarza uruchomić znajdującą się tam skrzynkę i równie szybko wrócić. Zanim ruszysz dalej będziesz musiał jeszcze przestawić dźwignię po lewej i ubrać maskę gdyż powietrze w dalszym tunelu będzie skażone.

Jeśli chcesz możesz teraz przestawić zwrotnice i rozpędzonym pojazdem zniszczyć barykadę z drewna, za nią znajdziesz lokację z amunicją i innymi skarbami. Po zebraniu ich musisz wycofać pojazd, ponownie zmienić zwrotnicę i ruszyć lewym tunelem. Dotrzesz do wagonu metra, który będziesz musiał przepchnąć swoim pojazdem. Zanim przepchniesz wagon metra możesz zbadać obszar, do którego wejście jest po prawej. Przy znajdujących się tam zwłokach znajdziesz silną strzelbę z magazynkiem na 6 naboi. Gdy wrócisz do pojazdy i pchania wagonu metra uważaj na potwory atakujące Cię od tyłu.

Pchając przed sobą wagon metra w pewnym momencie zobaczysz po prawej wejście z zielonymi grzybami. Jeśli zbierasz notatki, musisz zbadać ten obszar. Oprócz notatki (18 z 43) znajdziesz tam sporo wrogów, amunicję i filtr. Po zebraniu wszystkiego wracaj do pojazdu i kontynuuj podróż. Walcząc co chwilę z mutantami dotrzesz w końcu do skrzyżowania, wagon metra pojedzie w prawo, a Ty musisz się wtedy kawałek cofnąć, zmienić zwrotnicę i przejechać przez drewnianą ścianę po lewej. Jedź jeszcze kawałek prosto, aż do zakończenia tego etapu gry.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes