Metro Last Light Solucja Rozdział 15: Wenecja

Po tym jak dotrzecie do stacji Wenecja zejdź na ląd i poczekaj, aż Twój przewoźnik skończy rozmawiać z łysolem. Następnie wyruszaj na stację. Po przejściu przez targ spójrz w prawo, zobaczysz tam biuro spotkanego wcześniej zarządcy portu. Możesz z nim porozmawiać i wziąć leżącą na skrzyni po lewej notatkę (22 z 43). Wyjdź z biura i skieruj się w prawo, idź cały czas prosto aż dotrzesz do domu publicznego. Skieruj się w lewo i podejdź do schodów w dół gdzie zobaczysz Pawła. W terrarium przed Tobą znajdziesz następną notatkę (23 z 43). Weź ją i zbliż się do drzwi po lewej aby podsłuchać rozmowę. Po krótkiej scence wyjdź z klubu i idź w prawo.

Znajdziesz dwa sklepy: z bronią i z nabojami. Jeśli czegoś potrzebujesz zrób zakupy. Dostępne są tu również zawody na strzelnicy, które umożliwiają zarobienie pieniędzy oraz zdobycie osiągnięcia Znowu razem. Aby wziąć udział w zawodach porozmawiaj z człowiekiem na schodach, który wyjaśni Ci zasady. Po wygraniu trzeciej rundy oprócz wygranej w nabojach dostaniesz również pluszowego misia. Weź go, zejdź ze schodów i idź prostu, w zaułku znajdziesz matkę z płaczącym chłopcem, daj mu misia aby zdobyć osiągnięcie Znowu razem.

Wracaj na drogę przy sklepach i idź w lewo, na końcu znajdziesz drzwi, a za nimi czekają na Ciebie wrogowie. Możesz spróbować wykonać misję po cichu. W tym celu schyl się i przekradnij do przełącznika po lewej stronie sali, użyj go aby zgasić część świateł. Po cichu kieruj się w prawo omijając lub eliminując strażników i trzymając się cienia. Uważaj na strażników patrolujących z latarkami.

Na końcu znajdziesz oświetlone pomieszczenie z zielonymi drzwiami i dwoma wrogami. Możesz poczekać aż żołnierze się rozejdą lub zniszczyć lampy i spróbować i wykończyć po cichu. Po przejściu przez drzwi obejrzysz krótką scenkę i wyruszysz za kompanem. Przepchnie on szafę, a Ty będziesz mógł przejść do nowej lokacji. Załóż strój znajdujący się szafie po prawej i po drabinie wyjdź na powierzchnię.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes