Metro Last Light Solucja Rozdział 16: Zmierzch

W rozdziale tym znajdziesz się w dużej, otwartej lokacji na powierzchni. Znajdziesz tu porozrzucaną sporą ilość amunicji i sprzętu musisz się jednak mieć na baczności gdyż level ten jest pełen mutantów i pułapek. Po pierwsze trzymaj się z dala od wody, gdyż możesz się w niej łatwo utopić. Pamiętaj też, że musisz wymieniać filtry do maski, a jeśli masz ich mało to musisz się pospieszyć.

Twoim pierwszym zadaniem będzie znalezienie paliwa do zasilenia promu. Rusz przed siebie, a po chwili ujrzysz posterunek z wieżyczką z lewej strony. Wejdź do środka i idź w prawo, a następnie w lewo na bagna. Znajdziesz tu kłodę, po której będziesz mógł przejść na drugą stronę. Z lewej strony zobaczysz budynek stacji benzynowej, wejdź do środka, a na biurku znajdziesz kolejną notatkę (24 z 43). Weź ją, a następnie spójrz w prawo, zobaczysz wrak autobusu, a po jego prawej stronie wbite w ziemię czerwone flagi. Oznaczają one bezpieczne przejście przez bagno. Idąc od flagi do flagi przepraw się przez bagno.

Dotrzesz do wraku samolotu, wejdź na jego pokład i idź w stronę kabiny pilotów. Przed nią znajdziesz zbiornik z benzyną, weź go i poczekaj aż wielki mutant sobie pójdzie. Wyjdź z samolotu i idź w stronę stacji benzynowej. Na lewo od wraku autobusu, przed stacją benzynową, znajduje się duże drzewo. Omiń i je podejdź do maszyny sterującej promem. Postaw zbiornik z benzyną i uruchom maszynę. Kiedy linka zacznie się kręcić pojawi się trochę mutantów. Jeśli nie chcesz marnować na nie naboi możesz im uciec, a po chwili wrócić do maszyny. Kiedy mechanizm się zatrzyma musisz go ponownie uruchomić. Kiedy to zrobisz z wody wyłoni się wielki mutant. Poczekaj aż zaatakuje go demon po czym wsiadaj na prom i włącz dźwignię z lewej.

W tym i następnym rozdziale Metro: Last Light możesz zdobyć osiągnięcie Wyposażony (Equipped). Polega ono na znalezieniu 16 skrytek, 9 w tym rozdziale i 7 kolejnych w następnym. Poniższy film prezentuje lokalizacje wszystkich skrytek:


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes