Metro Last Light Solucja Rozdział 18: Dolne Miasto

Na początku idź przed siebie. W kolejnymi pomieszczeniu znajdziesz dwóch handlarzy, u których możesz zrobić zakupy. Jeśli masz braku w amunicji koniecznie je uzupełnij. Po animacji przejdź drzwiami po lewej i zejdź do katakumb. Idź cały czas przed siebie aż dotrzesz do windy. Po drodze będziesz miał dziwne wizje, w czasie których nie będziesz mógł używać latarki. Wejdź do windy i zjedź nią na dół. Po drodze na dół czeka Cię walka z mutantami.

Po zakończonej podróży windą idź dalej wgłąb podziemi. Na końcu trafisz na zamknięte drzwi i dużego drewnianego koła. Uważaj bo kiedy tam dotrzesz od tyłu zaatakuje Cię spora grupa potworów. Po odparciu ataku przekręć kolo i przejdź przez podniesione drzwi. Ruszaj dalej aż dotrzesz do kolejnej windy. Zjedź nią na dół, a znajdziesz się na platformie. Zamiast schodzić na dół strzel w powietrze, powinno to zwabić czające się w okolicy mutanty. Platforma będzie dużo lepszym miejscem do obrony. Napotkasz tu również nowe mutanty, które chodzą po ścianach i atakują z dystansu.

Po pokonaniu potworów zejdź na dół i przeszukaj leżące w tym obszarze działa. Amunicja, którą przy nich znajdziesz bardzo Ci się przyda. Znajdź drewniane schody i idź nimi na górę. Idź cały czas przed siebie, a znajdziesz się na placu z windą. Uruchom ją, teraz musisz przez chwilę bronić się przed atakującymi mutantami. Po pokonaniu kolejnych fal potworów idź do windy, która powiezie Cię w górę.

Po zakończonej podróży windą idź w stronę drewnianego mostku, zaatakuje Cie tu nowy duży mutantu. Po chwili znajdziesz się z nim na sporej arenie. Uwaga nie marnuj amunicji na strzelanie do tego mutanta. Zamiast tego ustawiaj się tak aby niszczył on kamienne filary szarżując na Ciebie. Po zniszczeniu wszystkich filarów mutant ucieknie przez dziurę. Idź za nim, a po drodze pozbieraj amunicję z leżących gdzieniegdzie ciał. Po krótkiej chwili znajdziesz się na kolejnej arenie z mutantem. Tu schemat działania jest podobny ustawiaj się tak aby potwór szarżował na kamienne i drewniane filary, a następnie unikaj jego ataków. Po zniszczeniu wszystkich filarów zacznij strzelać w głowę mutanta. Kilka celnych trafień ze strzelby powinno załatwić sprawę.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes