Metro Last Light Solucja Rozdział 19: Zaraza

Na początku rozdziału ruszaj tunelem, przejdź przez drzwi po prawej i wejdź na górę po drabinie. Zobaczysz Annę i dwóch wrogów. Skieruj się na prawo gdzie obejrzysz kolejną scenkę, po jej zakończeniu ruszaj w prawo. Znajdziesz się w pomieszczeniu z dużą ilością ciał. Jeśli będziesz wystarczająco szybki to uda Ci się wyeliminować dwóch wrogich żołnierzy po lewej zanim dobiją oni jeńca. W ten sposób dowiesz się od niego kilku ciekawych informacji. Następnie wyjdź przez drzwi po lewej i ruszaj prosto aż dotrzesz do metra. Następnie idź w lewo, wejdź na górę schodów po lewej i zgaś lampę za skrzynią.

Po zakończonej rozmowie jeden ze strażników zacznie iść w Twoją stronę, poczekaj na odpowiedni moment i zajmij się nim. Kawałek dalej będzie kolejnych dwóch strażników. Jeden będzie zajęty noszeniem paczek z wagonu do pomieszczenia obok, a drugi będzie siedział na skrzyni kawałek dalej. Najpierw zniszcz lampę, załatw tego na skrzyni, a potem w odpowiednim momencie zajmij się tym, który nosi paczki.

W tym momencie będziesz miał do wyboru dwie drogi. Możesz iść do pokoju naprzeciwko pociągu, będzie tam dwóch wartowników, a po ich załatwieniu dziurą w ścianie przejdź do tunelu metra. Idź w prawo, po drodze rozbrajając pułapkę i przejściem po prawej wejdź do kolejnej lokacji. Przy biurku będzie tu kolejny żołnierz. Po jego wyeliminowaniu przejdź drzwiami z symbolem czaszki.

Druga droga, którą możesz wybrać prowadzi przez pomieszczenie po prawej stronie pociągu. Znajdziesz tu aż czterech wrogów. Jeśli chwilę ich poobserwujesz to znajdziesz okazję do wykończenia ich wszystkich po cichu. Po załatwieniu strażników sprawdź wszystkie szafki i wyjdź drzwiami po prawej.

Teraz załóż maskę przeciwgazową i idź kawałeczek do przodu. Następnie wejdź na górę po drabinie po lewej i załatw strażnika. Zejdź na dół i stań na chwilę przy wejściu po lewej stronie. Zobaczysz jak żołnierze podpalają całą lokację przy pomocy koktajlów Mołotowa. Gdy jeden z nich ruszy w Twoją stronę wyczekaj na odpowiedni moment i załatw go w jakimś ciemnym miejscu. Idź do pomieszczenia, w którym szaleją podpalacze i wykończ ich po kolei. Następnie idź do korytarza po lewej stronie. Z jego prawej strony będzie krata, a za nią wartownik. Zanim strażnik się odwróci załatw dwóch żołnierzy z przodu i zgaś lampę.

Idąc korytarzem w lewo dojdziesz do drewnianych schodów. Wejdź na górę i załatw kolejnego żołnierza, następnie użyj kładki po prawej. W jednym z pomieszczeń po lewej stronie będzie kolejna notatka (26 z 43). Weź ją i wróć na kładkę, spoglądając w dół zobaczysz dwóch wrogów. Staraj się zeskoczyć w takim momencie aby załatwić obu po cichu. Po załatwieniu sprawy przedrzyj się przez długie, płonące pomieszczenie i idź tunelem. Na jego końcu będą żołnierze podpalający ciała. Poczekaj chwilę aż się rozejdą i idź do końca tunelu, a następnie skorzystaj ze schodów po lewej. Kolejnymi drewnianymi schodami dostaniesz się na wyższe piętro. Tu zabij lub ogłusz żołnierza stojącego przy skrzyniach, a następnie kolejnego kawałek dalej.

Idź do drewnianego mostku z przodu. Uważaj gdyż załamie się od pod Twoim ciężarem. Poczekaj więc aż przeciwnicy na dole się rozejdą i dopiero wtedy wejdź na mostek. Zlecisz na dół gdzie będziesz musiał szybko zająć się przeciwnikiem w narożniku. Zaraz po tym zgaś światło i załatw żołnierza z miotaczem ognia z prawej strony. Idź do kolejnego pomieszczenia gdzie będziesz musiał zneutralizować kolejnych kilku żołnierzy. Następnie przez palące się przejście idź do lokacji z prawej strony. Po chwili belki za Tobą się zawalą, wtedy ostrożnie ruszaj do przodu eliminując kolejnych strażników. Na samym końcu znajdziesz drzwi, a za nimi Annę i jej porywacza. Gdy wróg skończy rozmawiać załatw go celnym strzałem i obejrzyj przerywnik. Możesz także ściągnąć maskę co pozwoli Ci na zdobycie osiągnięcia Zbawca (Savior).


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes