Metro Last Light Solucja Rozdział 2: Popioły

Wejdź z Anną do metra, a po dotarciu na miejsce wyjdź z pociągu. Podejdź do drzwi i na dany Ci przez Annę znak użyj dźwigni po prawej aby je otworzyć. Idź za towarzyszką aż dotrzesz do drabiny. Zanim wejdziesz na drabinę idź do końca korytarza, skręć w lewo do tunelu z pajęczynami, a na jego końcu znajdziesz leżącą koło zwłok notatkę (2 z 43).

Po zebraniu notatki wróć do drabiny, załóż maskę przeciwgazową (domyślnie klawiszem G) i wejdź po drabinie. Idź za Anną do wskazanego punktu, a następnie poczekaj aż zajmie ona stanowisko strzeleckie i będzie mogła Cię osłaniać. Idź w stronę pobliskiego placu gdzie zostaniesz zaatakowany przez trzech przeciwników. Po nich pojawią się kolejni. W czasie walki Anna będzie Cię wspomagać ogniem snajperskim.

Po walce idź do wąskiego przejścia po lewej stronie i idź nim. Po krótkiej chwili napotkasz poszukiwanego młodego Dark One, który zacznie przed Tobą uciekać. Goń go aż dotrzesz na mały placyk gdzie rozpocznie się przerywnik kończący drugi Rozdział Metro: Last Light.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes