Metro Last Light Solucja Rozdział 21: Khan

Ruszaj z Khanem, po krótkiej chwili znajdziecie się przy dużych wentylatorach. Poczekaj aż Khan wyłączy pierwszy, przejdź przez niego, a potem poczekaj aż wyłączy kolejny. Ruszaj dalej i przejdź przez zielone drzwi po prawej stronie. Idź cały czas prosto, a dotrzesz do kraty i leżących koło niej zwłok. Obok nich będzie leżała kolejna notatka (29 z 43). Weź ją, przejdź przez kratę i dołącz do Khana.

Idź cały czas za swoim kompanem. Po przejściu przez drugie drzwi, przejdź przez dziurę z mutantem i zeskocz na kładkę po prawej stronie. Kładką tą dostaniesz się do rur i ruszysz prosto. Gdy dojdziecie do placu z kamiennymi filarami zostaniecie zaatakowani przez mutanty. Dobrze sprawdzi się przeciwko nim strzelba. Po wykończeniu mutantów idź dalej aż trafisz do lokacji pełnej pajęczyn. Użyj zapalniczki (klawisz M) aby wypalić pajęczyny i dostać się do dużej rury. W kolejnym korytarzu także wypal pajęczyny i idź aż dotrzesz do wody. Tu doświadczysz kilku wizji, na końcu których odbierzesz telefon.

Po zakończonej rozmowie idź za Khanem i wskocz za nim do wody. Obejrzysz pierwszą wizję, a w drugiej zacznij gonić Cienia (Dark One). Po zakończonej wizji idź korytarzem i wejdź do pojazdu znajdującego się na końcu drogi.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes