Metro Last Light Solucja Rozdział 23: Przejście

W tym rozdziale będziesz musiał dostać się do Polis i poinformować swoich zwierzchników o planach Czerwonych. Po wyjściu z tunelu postaw Cienia na ziemi, a kiedy odejdzie ruszaj przed siebie. Podążaj cały czas ścieżką aż znajdziesz się w kanionie pełnym mutantów. Po załatwieniu pierwszych kilku Cień obdarzy Cię nową zdolnością, dzięki której będziesz wyraźnie widział wszystkie mutant. Po załatwieniu kolejnych kilku potworów stado ucieknie.

Idź dalej aż dotrzesz do zbiornika wody, zejdź na dół i kieruj się wzdłuż ściany w prawej strony. Idź po pękającym lodzie tak aby nie wpaść do wody i kieruj się w stronę stałego lądu. Po krótkim czasie dotrzesz do schodów. Nie wchodź jeszcze na nie tylko idź w prawo, pod filar mostu znajdujący się z lewej. Tu przy zwłokach dwójki ludzi znajdziesz kolejną notatkę (31 z 43). Weź ją i przygotuj się na krótką walkę z mutantami. Po pokonaniu stworów wracaj na schody.

Wejdź na górę i idź do budynku po prawej stronie. Z prawej będą schody na górę, wejdź po nich i skorzystaj z przejścia po lewej. Otwórz kratę i przejdź nią na klatkę schodową. Idź na górę aż dojdziesz do wagonu pociągu. Idź do końca, a po obejrzeniu scenki biegnij szybko przed siebie po pękającym lodzie. Na końcu wbiegnij do wraku po lewej, a na dziobie znajdziesz następną notatkę (32 z 43). Z lewej burty wraku zeskoczysz na wagon, potem na kolejny, a niego na ląd. Wokół będzie sporo wodnolubnych mutantów (Krewetek) ale możesz im po prostu uciec. Za rogiem znajdziesz drabinkę, po której musisz wejść na górę. W ten sposób dotarłeś do końca kolejnego rozdziału.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes