Metro Last Light Solucja Rozdział 24: Most

Ten rozdział Metro: Last Light możecie przejść na dwa sposoby. Możesz zabić napotkane po drodze potwory lub je ominąć. Jeśli przejdziesz ten rozdział bez zabijania otrzymasz osiągnięcie Rain Man. Na samym początku rozdziału, zanim wejdziesz na most, sprawdź pomieszczenie po lewej będzie tam trochę przydatnych rzeczy i karabin snajperski. Po wejściu na górę Cień ponownie obdarzy Cie umiejętnością widzenia wszystkich przeciwników.

Aby ominąć pierwszą grupę potworów poczekaj aż się rozejdą, a następnie ukucnij i czekaj na odpowiedni moment. Kiedy mutant po lewej nie będzie patrzył, a ten po prawej zajmie się jedzeniem możesz przekraść się środkiem mostu do sterty gruzu po prawej stronie. Wejdź na czubek sterty gruzu, a zobaczysz kolejnego mutanta patrolującego prawą część mostu. Poczekaj na odpowiedni moment i kiedy będzie tyłem do Ciebie przekradnij się cały czas kucając.

Kolejne mutanty omijaj w ten sam sposób. Cały czas kucając czekaj na odpowiedni moment. Jeśli jakiś mutant Cię zauważy możesz próbować mu po prostu uciec. W pewnym momencie dotrzesz do zabudowanego przejścia z pokojem z lewej. W tym pomieszczeniu na biurku będzie kolejna notatka (33 z 43). Weź ją i wracaj na most. Wejdź na górę zniszczonych ruchomych schodów i poczekaj aż kolejne stado mutantów się rozejdzie. Idź dalej aż dotrzesz do pomieszczenia przy palącej się beczce i zwłokach. W środku znajdziesz drabinę, po której wejdź na górę.

Idź przed siebie, wejdź na podwyższenie i użyj lin żeby przedostać się na kolejną część mostu. W pewnym momencie Demon przerwie linę, a Ty spadniesz na dół. Po chwili Cień odwróci uwagę potwora, a Ty będziesz mógł dotrzeć do drzwi znajdujących się z przodu. Następnie wejdź do wagonu gdzie będzie czekał na Ciebie Cień i idź za nim.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes