Metro Last Light Solucja Rozdział 25: Zajezdnia

Po wyjściu na powierzchnię idź w prawo, w kierunku budynku z reflektorem. Wejdź do środka i po krótkiej rozmowie idź dalej wgłąb budynku. Znajdziesz tu dwóch handlarzy, u których możesz uzupełnić zapasy. Po ewentualnych zakupach idź do następnego pomieszczenie, potem drabinką do góry i do wagonu. Kiedy znajdziesz się w wagonie w lokacji pojawi się duży oddział wrogich żołnierzy. Wejdź cicho na dach kolejnego wagonu przed Tobą i poczekaj aż żołnierze przestaną rozmawiać i rozejdą się po terenie. Wtedy zejdź na dół i po cichu zajmij się eliminowaniem żołnierzy po lewej. Możesz także od razu skierować się do kanału znajdującego się mniej więcej na środku sali.

Idąc kanałem dotrzesz do części sali gdzie znajduje się dwóch snajperów. Najpierw poczekaj aż nikt nie będzie świecił w Twoją stronę latarką, po czym wyjdź na powierzchnię. Idź w lewo uważając na strażników i reflektor. Przejściem dostań się do pomieszczenia, a następnie do drzwi na jego końcu. Wejdź na górę schodów gdzie spotkasz Cienia stojącego za kratą. Poczekaj chwilę a Twój towarzysz otworzy Ci drzwi po prawej stronie. Przechodząc przez nie znajdziesz się w kolejnej sali z dużą grupą wrogich żołnierzy. Najpierw wejdź do łazienki po lewej, w narożniku za umywalkami znajdziesz przejście prowadzące do lokacji z kolejną notatką (34 z 43).

Poczekaj chwilę w tym pokoju gdyż do łazienki wejdzie po chwili dwóch żołnierzy. Kiedy się rozejdą będziesz mógł po cichu załatwić jednego z nich. Idź dalej kierując się wzdłuż ściany z lewej strony. Eliminuj po cichu kolejno napotkanych po drodze żołnierzy. Gdy dotrzesz do końca spójrz na korytarz z prawej. Na jego lewym końcu będzie przejście. Poczekaj aż nikt nie będzie patrzył i wejdź do przejścia. Po schodach zejdź na dół i tunelem dostań się do kolejnej lokacji ze sporym oddziałem wrogów. Poczekaj aż oddział się rozejdzie po czym wyjdź na powierzchnię i skieruj się w lewo. Przy samym włazie będzie jeden żołnierz. Załatw go szybko zanim wskoczysz do kolejnego tunelu. Idź przed siebie po drodze załatwiając kolejnego żołnierza.

Tunelem dotrzesz do drabinki, którą wejdź na górę. Po lewej będzie kilku żołnierzy pilnujących drzwi. Zostaw ich w spokoju i kieruj się w prawo gdzie będziesz musiał zająć się strażnikiem w niewielkim pokoju z radiem. Idź dalej aż znajdziesz się w lokacji z dwoma żołnierzami. Jeden będzie przechodził przez drzwi, załatw go od tyłu przejdź przez drzwi i idź w prawo.

Korytarzem dotrzesz do zielonych drzwi, przejdź przez nie aby znaleźć się w kolejnej dużej sali pełnej wrogów. Kieruj się wzdłuż prawej ściany, omiń wagon i wejdź do jego środka schodkami po lewej. W środku załatw następnego żołnierza i wyjdź na plac. Z lewej zobaczysz schody, którymi wejdziesz na górę. Omiń cicho snajpera i idź do przewróconego wagonu.

Przejdź przez wagon i dostań się do tunelu. Wejdź na górę schodów po prawej, mijając po drodze następnego snajpera, idź prostu aż dojdziesz do kolejnych zielonych drzwi. Przejdź przez nie i obejrzyj krótką scenkę. Po przerywniku musisz zdecydować czy chcesz zabić czy ogłuszyć przeciwnika. Jeśli go zabijesz nie będziesz mógł zdobyć osiągnięcia za przejście gry bez żadnego zabójstwa. W ten sposób dotarłeś do końca kolejnego rozdziału.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes