Metro Last Light Solucja Rozdział 26: Wymarłe Miasto

W tym rozdziale możesz zdobyć kolejne specjalne osiągnięcie – Powrót do przeszłości (Back to the past). Otrzymasz je za obejrzenie 7 wizji przeszłości. 4 z nich obejrzysz automatycznie w odpowiednich momentach gry, a pozostałe 3 będziesz musiał sam znaleźć. W naszej solucji znajdziesz informacje jak znaleźć wszystkie wizje w rozdziale Dead City. Na początku rozdziału ruszaj przed siebie i wejdź do budynku z prawej. Idź klatką schodową i otwórz zielone drzwi na końcu. Znajdziesz się w pomieszczeniu z okrągłym stołem. Na komodzie będzie tu kolejna notatka (35 z 43). Weź ją i idź dalej. Po przejściu przez okno zobaczysz pierwszą wizję (1 z 7). Po jej obejrzeniu idź do dziury w ziemi i kieruj się w prawo. Po wyjściu na powierzchnie też kieruj się w prawo.

Wejdź do budynku po lewej drzwiami z lewej strony. Wejdź po schodach na ostatnie piętro, a potem do pokoju po prawej. Tu zobaczysz drugą wizję (2 z 7). Po jej obejrzeniu wyjdź z budynku i przejdź bramę po prawej. Tu trafisz na trzecią wizję (3 z 7). Po zakończeniu wizji zabij atakującego Cię mutanta. Wejdź do budynku po lewej i przejdź do łazienki znajdującej się po prawej stronie. Tu będzie kolejna wizja (4 z 7). Po niej wracaj na plac i idź w lewo. Po drodze będziesz musiał zabić atakujące Cię mutanty. Po walce wejdź do budynku przejściem po lewej stronie. Idź na górę, a w jednym z pokoi znajdziesz kolejną wizję (5 z 7).

Wyjdź oknem z lewej i idź na plac, zabij mutanty i po drabince wejdź na dach budynku. Na górze zaatakuje Cie Demon, omiń go idź do małego gruzowiska po prawej. Będzie to gniazdo Demona, w którym znajdziesz kolejną notatkę (36 z 43). Weź ją i przejdź przejściem z lewej do budynku. Idąc schodami na dół odwiedź pokoje po lewej. W jednym z nich znajdziesz kolejną wizję (6 z 7). Po wizji wracaj na klatkę schodową i idź dalej na dół. Koło gruzowiska zejdź na dół szybu windy i ruszaj w kierunku metra gdzie znajdziesz ostatnią, siódmą wizję (7 z 7). Po jej obejrzeniu idź dalej przed

Podczas schodzenia na dół po klatce schodowej wejdź do pokoi z lewej. W jednym z nich zobaczysz wizję – malca siedzącego samotnie na podłodze (6/7). Wróć na klatkę schodową i kontynuuj schodzenie na dół. Przy gruzowisku zeskocz na dół szybu windy i rusz w stronę metra, gdzie zobaczysz ostatnią wizję (7/7). Po jej zakończeniu idź cały czas przed siebie.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes