Metro Last Light Solucja Rozdział 27: Plac Czerwony

Na początku idź przed siebie wzdłuż lewej ściany, po krótkiej chwili we wnęce zobaczysz szkielet, a koło niego notatkę (37 z 43). Weź ją i ruszaj dalej za Cieniem. Idź cały czas przed siebie aż zacznie się burza. Aby przeżyć nawałnicę podążaj za Cieniem i zatrzymuj się w bezpiecznych miejscach. Jeśli nie będziesz podążał odpowiednią ścieżką zginiesz (w razie problemów sprawdź film poniżej). Idź za Cieniem aż dotrzecie do dołu z radioaktywną wodą. Omiń go idąc wzdłuż prawej krawędzi, a następnie wejdź do tunelu. Po chwili zobaczysz kolejną, niepokojąca wizję, a w tunelu pojawią się ręce próbujące Cię złapać. Ignoruj je i idź cały czas za Cieniem.

Po opuszczeniu tunelu wejdź po schodach po lewej, a na górze ruszaj w prawo. Po krótkim czasie dotrzesz do schodów i wyłomu w murze. Zeskocz na dół do wąwozu i idź w prawo aż dojdziesz na bardziej otwarty teren. Po lewej zobaczysz mutanta, który wbiegnie do tunelu. Idź za nim, a gdy dotrzesz do klatki schodowej skieruj się do pomieszczenia po prawej. Znajdziesz tu sarkofag i leżącą na nim notatkę (38 z 43). W katakumbach znajdziesz także trochę amunicji i przydatnych rzeczy. Po sprawdzeniu tej lokacji wyjdź z tunelu i idź prosto przez obszar z wodą i filarami, a następnie skręć w lewo idąc za Cieniem. Po chwili znajdziesz się na placu, na którym czeka na Ciebie kolejny oddział przeciwnika. Pamiętaj, że jeśli chcesz zdobyć osiągnięcie Stalker z cieni nie możesz zabijać wrogów. Będziesz musiał ich ogłuszać co może być dosyć trudne.

Wariant zabicia przeciwników nie wymaga wielkiego tłumaczenia. Najpierw zniszcz reflektory na piętrze, potem snajperów, a potem resztę. Jeśli chcesz przejść walkę bez zabijania to najpierw zniszcz reflektory, a następnie ukryj się za balem, który znajduje się przy beczce na drugim końcu placu. Będzie on stanowił dobrą osłonę przed pociskami. Po chwili jeden z żołnierzy Cię zauważy zacznie się zabawa w kotka i myszkę i ogłuszanie kolejnych wrogów.

Po ogłuszeniu lub zabiciu żołnierzy z góry zacznie strzelać do Ciebie Paweł. Schowaj się dobrze i czekaj aż da sobie spokój. Wtedy szybko przebiegnij plac i zajmij się dwoma żołnierzami, którzy otworzą bramę. Następnie podejdź do korytarzyka po prawej i ostrzelaj Pawła wychylającego się zza rogu lub rzuć w jego stronę granat. Kiedy Paweł pobiegnie dalej kieruj się za nim i powtarzaj ostrzał lub rzut granatem przy kolejnym rogu. W końcu dotrzesz do Pawła leżącego na ziemi. Podejdź do niego i obejrzyj kolejną wizję, na jej końcu będziesz musiał wybrać czy zabić czy uratować Pawła. Po dokonaniu tego wyboru wyjdź oknem po lewej i ruszaj przed siebie.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes