Metro Last Light Solucja Rozdział 28: Ogród

Na początku ruszaj prosto w stronę bagien. Po mokradłach idź jedynie po utwardzonych ścieżkach gdyż wejście do wody może doprowadzić do szybkiej śmierci. Główna ścieżka oznaczona będzie czerwonymi flagami. Po drodze będzie kilka bocznych ścieżek, które możesz zwiedzić w celu uzupełnienia zapasów amunicji i innego ekwipunku. Po wejściu na suchy ląd idź dalej prosto eliminując napotkane po drodze potwory. W końcu dotrzesz do dużego placu gdzie czeka na Ciebie duże stado mutantów. Po ich zabiciu skorzystaj ze ścieżki po prawej, na jej końcu dotrzesz do lokacji z młodymi niedźwiedziami.

Po opuszczeniu tunelu przejdź przez plac i wejdź na następny o wiele większy. Po lewej będą zwłoki, a przy nich kolejna notatka (39 z 43). Weź ją i podejdź jeszcze kawałek prosto gdzie czeka Cię pojedynek z bossem – wielką niedźwiedzicą. Niezależnie od tego jak będziesz szybki niedźwiedź i tak w końcu przewróci Cię na ziemię, wtedy będziesz musiał wciskać pojawiające się na ekranie klawisze. Po uwolnieniu się czeka Cię właściwa walka z bossem. Gdy potwór będzie się rozpędzał i szarżował uciekaj na boki i staraj się zachować bezpieczną odległość. Cały czas strzelaj do niedźwiedzicy, a gdy osłabnie rzucą się na nią inne mutanty. Wtedy uruchomi się specjalna umiejętność Cienia i podświetlone zostanie miejsce, w które musisz strzelać. Powtarzaj operację kilka razy aż niedźwiedzica ucieknie z placu.

Idź za potworem, po chwili dotrzesz do sceny, w której mutanty próbują zabić osłabioną niedźwiedzicę. Jeśli zabijesz te mutanty i uratujesz niedźwiedzicę otrzymasz osiągnięcie Strażnik Lasu (Forest Guardian). Następnie przejdź przez tunel i idź na schody, na lewo od bramy znajdziesz jedną z ostatnich notatek (40 z 43). Weź ją i wejdź do bazy gdzie będą na Ciebie czekać stalkerzy, z którymi wyruszysz dalej.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes