Metro Last Light Solucja Rozdział 30: D6

Przed Tobą finałowy rozdział i finałowa walka. Po przemowie dowódcy idź w prawo, a przy radiostacji znajdziesz przedostatnią notatkę (42 z 43). Weź ją, a następnie w magazynie po prawej pobierz odpowiednie bronie (przyda Ci się coś szybkostrzelnego). Po lewej znajdziesz skrzynię z amunicją i apteczkami. Po uzupełnieniu zapasów ruszaj za żołnierzami. W następnej lokacji będziesz bronił się przed atakującymi wrogami. Jeśli chcesz zdobyć osiagnięcie Stalker z cieni nie możesz nikogo zabijać, w takim przypadku schowaj się betonową osłoną i czekaj aż Twoi kompani załatwią sprawę.

Po pewnym czasie wrogowie przedrą się przez pierwszą linię, a po kolejnej chwili na torach po lewej pojawi się czołg szynowy. Jego zniszczenie jest konieczne do posunięcia fabuły, zresztą jeśli go nie zniszczysz to po chwili zginiesz. Przy skrzyni znajdziesz najsilniejszy w grze karabin snajperski – Prewdiew. Zniszczenie czołgu jest stosunkowo proste i polega na strzelaniu w podświetlane na czerwono elementy (a jeśli lubisz gry o czołgach to sprawdź też gryoczolgach.pl). Poczekaj aż czołg przejedzie do lewej i podświetli się pierwszy element – stalowy element łączący koła. Strzelaj do niego aż odpadnie. Następnym celem będą koła, a na końcu wieżyczka. Jeśli wiesz gdzie strzelać zniszczenie czołgu nie zajmie Ci dużo czasu.

Po kolejnej chwili wrogowie ponownie zepchną Was wgłąb umocnień. Przeskocz za kamienny murek, a w skrzyniach po prawej znajdziesz ostatnią notatkę (43 z 43). Weź i zależnie od tego czy chcesz zdobyć osiągnięcie Stalker z cienia ukryj się lub strzelaj do wrogów. Na koniec walki przyjdzie Ci się zmierzyć z oddziałem przeciwników uzbrojonych w tarcze. Będą oni osłaniać żołnierza z potężnym miotaczem ognia. Żołnierz ten to jedyny ludzki przeciwnik, którego możesz zabić i nadal zdobyć osiągnięcie Stalker z cienia. Możesz w tym celu skorzystać z działka Gatlinga, które leży nieopodal. Jeśli będziesz miał problemy z zabiciem tego przeciwnika sprawdź poniższy filmik. Po zabiciu żołnierza z miotaczek obejrzysz zakończenie gry. W Metro: Last Light są dwa różne zakończenia, to które obejrzysz zależy od Twoich decyzji w grze. Więcej o tym przeczytasz na stronie Metro Last Light Zakończenia.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes