Metro Last Light Solucja Rozdział 6: Ośrodek

Na początku tego rozdziału ruszaj przed siebie i porozmawiaj z Pawłem, a następnie kontynuuj podroż szybem. Po zaskoczeniu na dół idź w prawo i zgaś lampę przy rogu. Kucając przejdź do następnego pomieszczenia trzymając się blisko prawej ściany. Po lewej stronie będzie duże pomieszczenie z wrogimi żołnierzami i schody na górę, na których stoi lampa (zgaś ją). Wejdź na schody i poczekaj aż dwóch żołnierzy skończy rozmawiać. Jeden z nich pójdzie w stronę szatni, skradaj się za nim i zneutralizuj go przy szafkach.

Wróć do poprzedniego pokoju, wejdź po schodach gdzie znajdziesz dwóch strażników. Po skończonej rozmowie rozejdą się. Poczekaj na odpowiedni moment i wykończ obu kiedy będą odwróceni do siebie plecami. Pamiętaj też żeby wyłączać lub niszczyć wszystkie źródła światła. Łatwiej będzie Ci pozostać niezauważonym.

Będąc na górze podejdź do narożnika z lewej, znajdziesz tam schody na korytarz. Krąży tam kolejny strażnik, poczekaj więc aż wejdzie do pokoju z lewej. Ruszaj przed siebie, a na końcu skręć w prawo i przejdź przez drzwi. Powinieneś znaleźć się w chłodni ze zmarzniętym żołnierzem. Omiń go i idź na drugi koniec pokoju, a następnie wejdź do szybu po lewej stronie.

Po przejściu na drugą stronę znajdziesz się w pomieszczeniu z roślinami. Idź w lewo gdzie znajdziesz pokój z wartownikami. Poczekaj aż ten z lewej przejdzie na drugą stronę kładki, po czym zestrzel pistoletem z tłumikiem trzy wiszące lampy. Przejdź po kładce na drugą stronę i wyeliminuj strażnika. Teraz idź w prawo wyłączając lub niszcząc wszystkie lampy. Za rogiem z prawej znajdziesz lampę i żołnierza, który po krótkiej chwili usiądzie w fotelu. Kiedy to zrobi wejdź do szybu po jego lewej stronie i idź w prawo.

Zejdź na dół po schodach, a znajdziesz się w dużym pomieszczeniu z mechanicznym kołem na środku. Zejdź na jego sam dół do wody, a następnie skręć w drugą odnogę z lewej. Powinieneś wyjść za dwoma rozmawiającymi żołnierzami. Idź wzdłuż ściany po lewej eliminując lampy i żarówki. Na końcu zobaczysz metalowe schody do pomieszczenia kontrolnego. Poczekaj na dogodny moment i zajmij się strażnikiem patrolującym ten obszar.

Po lewej stronie zobaczysz wejście do pokoju idź tam i ze stołu po lewej weź kolejną notatkę (7 z 43). Następnie wróć do poprzedniego pomieszczenia i użyj dźwigni. Otworzą się drzwi znajdujące się trochę niżej po lewej. Kiedy nie będzie patrzył żaden strażnik zeskocz na dół i przejdź przez otwarte drzwi. Idź dalej w prawo i wejdź po drabinie na górę. Skręć w lewo i przejdź przez gruzy. Na końcu pozbądź się dwóch oprawców Pawła, a jego samego uwolnij (klawisz E). Teraz wystarczy, że pobiegniesz za Pawłem.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes