Metro Last Light Solucja Rozdział 8: Echo

Zaraz po rozpoczęciu nowego rozdziału przyjrzyj się komodzie po lewej stronie, znajdziesz na niej kolejną notatkę (10 z 43). Weź ją i ruszaj za swoim kompanem. Po chwili znajdziecie skrzynię z maskami gazowymi. Załóż maskę i wyjdź za Pawłem na powierzchnię i idź za nim. Po niedługim czasie dotrzecie do budynku z białymi ścianami. Wejdź do środka i idź do końca korytarza po lewej. Ze stolika po prawej weź strzelbę i obejrzyj przerywnik. Teraz wracaj do Pawła i idź za nim. Kiedy znajdziecie się na schodach Paweł zobaczy dużą grupę mutantów. Ukucnij i poczekajcie aż mutanty się rozbiegną, a następnie idź w kierunku wraku samolotu.

Kiedy znajdziesz się na pokładzie samolotu idź w prawo. Od czasu do czasu będą Cię nawiedzać wizję tego co wydarzyło się w samolocie przed katastrofą. Kiedy znajdziesz się w przedniej części maszyny poszukaj szkieletu z kolejnymi notatkami (11 z 43). Weź notatki i udaj się do kabiny pilotów, gdzie czeka Cię kolejna wizja przeszłości. Po jej zakończeniu zacznij wracać i pomóż Pawłowi zakładając mu maskę.

Idź za nim, po wyjściu z samolotu zostaniecie zaatakowani przez dużego latającego mutanta (Demona). Będzie nad wami kołował atakując do czasu do czasu. Cały czas bądź w ruchu i strzelaj do mutanta aż się go pozbędziecie, a następnie ruszaj wgłąb ruin. Po krótkiej chwili zainteresuje się Wami stado mniejszych mutantów. Te technika walki jest podobna, cały czas bądź w ruchu starając się unikać ataków i strzelaj do potworów z broni o dużej silne rażenia.

Po odparciu ataku biegnij za Pawłem aż do wejścia do stacji, gdzie czeka Was kolejna walka z mutantami. W końcu drzwi się otworzą, a Wy zostaniecie wciągnięci do środka.


Powrót do spisu treści Metro Last Light Solucja

.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes