Poradnik do Silent Hill Homecoming

Silent Hill Homecoming Poradnik

Silent Hill Homecoming to szósta odsłona kultowego survival horroru firmy Konami. W naszym poradniku znajdziesz informacje na temat ukrytych broni, ulepszeń i dostępnych w grze zakończeń. Dzięki naszemu poradnikowi będziesz mógł w pełni cieszyć się ukrytą zawartością gry Silent Hill Homecoming.

Jesteś fanem serii Silent Hill? Zobacz stronę poświęconą kolejnej odsłonie kultowego survival horroru – Silent Hill Downpour

Silent Hill Ukryte Bronie

Prawie każda cześć z serii Silent Hill oferowała graczom różne ukryte czy specjalne bronie, które dostawałeś za przejście gry w różnych trybach, wykonanie odpowiednich czynności itd. Również w Silent Hill Homecoming mamy kilka takich specjalnych broni. Oto ich opis oraz informacje jak je można zdobyć:

- Laser Pistol – aby uzyskać tą broń musisz najpierw przejść grę tak aby uzyskać zakończenie UFO Ending (informacje na temat zakończeń gry znajdziesz w naszym poradniku poniżej), po uzyskaniu tego zakończenia musisz zacząć gre od nowa, a Laser Pistol znajdziesz w pokoju Josha i Alexa na szafce.

- Circular Saw – najpierw musisz przejść raz grę uzyskując obojętnie jakie zakończenie, grając po raz drugi znajdziesz tą broń w garażu w domu głównego bohatera.

- Rifle – (Rifle) strzelba to właściwie nie jest specjalna, ukryta broń ale bardzo łatwo ją przeoczyć i ponad połowa graczy nie znajduje jej w czasie pierwszej gry. Strzelbę znajdziesz na cmentarzu, zbierasz tam różnokolorowe kamienie, które potem należy umieścić w pomniku żeby dostać klucz, który doprowadzi Cię do strzelby. Kiedy pójdziesz po klucz do Power Room znajdziesz turkus (Turquoise), który należy umieścić z przodu statuy. Z tyłu pomnika powinieneś włożyć granat (Garnet). Po umieszczeniu tych dwóch kamieni otrzymasz Moon Garden Key, który otworzy bramę, za nią przy plamie krwi na ścianie znajdziesz strzelbę.

Gdzie znaleźc kamienie, które potrzebujesz do zdobycia klucza do strzelby:

Granat (Garnet) – ławka na cmentarzu (wchodząc wschodnim wejściem), w jej okolicy będzie wyglądający nieco inaczej fragment ściany, musisz użyć siekiery żeby rozwalić ten kawałek ściany

Turkus (Turquoise) – Toluca Lake Offices, zlew blisko save pointu (na lewo od save pointu, musisz najpierw przeskoczyć na drugą stronę luki, zlew jest koło podwójnych drzwi)

Silent Hill Homecoming ulepszone bronie

Ulepszone bronie to lepsze, bardziej skuteczne wersje normalnych broni. Gdy znajdziemy ulepszoną broń zastąpi ona podstawową wersję, którą już posiadamy. Oto ulepszone bronie w Silent Hill Homecoming:

- Ceremonial Dagger – zastępuje nóż (Knife), otrzymujesz go w czasie wykonywania głównego wątku

- Crowbar – zastępuję rurę (Pipe), łom znajdziesz w czasie Descent into Hell, łatwo go jednak ominąć, jest to level przed walką ze Scarlett, kiedy szukasz Dr. Fitch

- Pulaski Axe – zastępuję siekierę (Axe), znajdziesz ją w ciężarówce na dziedzińcu Penitentiary

- Chrome Hammer Pistol – zastępuje normalny pistolet (Pistol), znajdujesz go na cmentarzu, po znalezieniu siekiery, zanim pójdziesz po raz drugi do domu (potrzebujesz siekierę żeby przebić deski w przejściu)

- Blue Steel Shotgun – zastępuje shotguna (Shotgun), znajdziesz go w warsztacie ojca Alexa, nie jest trudno go znaleźć, znajdziesz go przy drugiej wizycie w domu

- Marksman Rifle – zastępuje strzelbe (Rifle), będzie w legowisku (Lair) po uratowaniu Elle

Silent Hill Homecoming Zakończenia

W silent Hill Homecoming, podobnie jak w poprzednich częściach serii istnieje kilka różnych zakończeń gry. Decyzje podejmowane przez nas w trakcie gry będą miały wpływ na to jakie zakończenie będziemy mogli obejrzeć. Silent Hill Homecoming jest 5 różnych zakończeń oto ich lista oraz informacje co musisz zrobić aby obejrzeć dane zakończenie:

1. Bogeyman Ending:

- nie przebaczaj ojcu

- nie zabijaj matki

- nie ratuj Wheelera

2. Drowning Ending:

- nie przebaczaj ojcu

- zabij matkę

3. Good Ending:

- przebacz ojcu

- zabij matkę z litości

4. Hospital Ending:

- przebacz ojcu

- nie zabijaj matki

5. UFO Ending (podobne do Bogeyman ending):

- nie przebaczaj ojcu

- nie zabijaj matki

- uratuj Wheelera

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes