Wykup PlayStation Plus jeszcze taniej!

Wykupienie abonamentu PlayStation Plus ma wiele zalet – jeżeli chcesz grać na konsoli razem ze znajomymi lub kupować gry jeszcze taniej, to propozycja przeznaczona właśnie dla ciebie. Ile będziemy musieli zapłacić za PS Plus i gdzie możemy wykupić taką usługę?

Za sprawą PlayStation Plus użytkownicy konsoli mogą korzystać z wielu dodatkowych atrakcji oraz obniżek i rabatów.

Co zyskujesz z PlayStation Plus?

Oczywiście, jak wspomnieliśmy, możliwa jest też gra z wieloma graczami, dlatego wtedy, gdy chcesz bawić się ze swoimi znajomymi lub z innymi osobami z całego świata, PlayStation Plus jest najlepszym wyborem. W ramach PlayStation Plus można też pobierać dwie specjalne gry co miesiąc i korzystać z nich tak długo, jak trwa nasze członkostwo. Dostępne są także ekskluzywne zniżki do PlayStation Store.

Wobec tego dzięki PlayStation Plus to kapitalny wybór dla każdego amatora gra na konsoli. Już po jedynym miesiącu wykupienie abonamentu zwróci nam się!

PlayStation Plus – cena

Cena PlayStation Plus nie jest bardzo wysoka. Za 90 dni korzystania z abonamentu zapłacimy 78 złotych, z kolei za cały rok – 195 złotych. Możemy też wykupić członkostwo na 1 miesiąc – wtedy zapłacimy za nie 27 złotych. Także nowi użytkownicy konsoli mogą przetestować Plusa przez 14 dni bez żadnych dodatkowych opłat.

Wykupienie abonamentu PlayStation Plus możliwe jest on-line lub też w zwykłych sklepach, na przykład w kioskach lub w sklepach z elektroniką i grami. Przez internet możemy z kolei kupić abonament albo poprzez serwis PlayStation albo na innych stronach WWW, które oferują nam abonamenty w jeszcze niższych cenach.

Uważaj, gdzie składasz zamówienie!

Pamiętajmy jednak o tym, żeby zawsze dokładnie sprawdzić, czy dany serwis jest rzeczywiście bezpieczny. Zdarza się, że różne strony nie są godne zaufania – nie wysyłają abonamentów, nie zwracają pieniędzy. Warto więc wcześniej zapoznać się z opiniami na temat konkretnych serwisów, gdy chcemy złożyć zamówienie poza oficjalną stroną internetową PlayStation.

playstation plus

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes